icon instagram facebook logo türkçe Rusça Rusça Rusça fr

randevu

Hizmetlerimiz

Panoramik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Güllük, Hurma ve Güzeloba Şubelerinde, modern teknolojiyi çok yakından takip eden deneyimli ve işini seven hekim ve personelimizle, her yaş grubuna Ağız ve Diş Sağlığı alanında kusursuz ve kalıcı çözümler sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Hepsi branşlarında uzman olan diş hekimlerinden oluşan doktor kadromuz; ağız, diş sağlığı ve diş tedavileri ile ilgili merak edilen tüm konularda bilgi almanızı sağlamaktadır.

İmpantoloji

İmplantlar, dişetlerinizin altındaki çene kemiğine cerrahi olarak yerleştirilen materyallerdir. Yerleştirildikten sonra, üzerine protez diş yapılır. Devamı..

Estetik ve Protez

Sağlıklı, doğal ve yüzümüze yakışan dişler ile ömür boyu genç bir gülümsemeye sahip olmak her zaman önemlidir. Estetik diş hekimliği hakkında tüm detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Devamı..

Diş Eti Hastalıkları ve Tedavisi

Periodontoloji dişeti hastalıklarının tedavileri arasındaki en yaygın ve koruyucu yöntemdir. Diş taşı temizliğinde tartar ve plak olarak da adlandırılan diş taşlarının uzaklaştırılır. Devamı..

Çene Cerrahisi

Ağzımızda en son çıkan dişler yirmi yaş dişleridir. Genellikle yirmili yaşlarda çıktıkları için bu isimle veya akıl dişi olarak da adlandırılırlar. Devamı..