icon instagram facebook logo türkçe Rusça Rusça Rusça fr

randevu

Panoramik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, diş hekimliğinin tüm alanlarında hizmet vermektedir.

Antalya'da 3 şube ile hizmet veren kliniğimizde diş tedavi, oral diagnoz ve radyoloji, lazer periodontoloji, ortodonti, pedodonti, endodonti, protez, çene cerrahisi ve implantoloji, diş beyazlatma (bleaching), estetik ve acil diş hekimliğini bulunduran Özel Panoramik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, uzman doktor kadrosu ve deneyimli personeli ile “önce sağlığınız” hizmet anlayışını benimseyerek çalışmaktadır.

Gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek en son yenilikleri bünyesine dahil eden polikliniğimiz, sürekli hasta memnuniyeti odaklı, kaliteli, güvenilir ve tedavi edici diş hekimliği hizmetlerini sunmaktadır.

Sahip olduğumuz deneyimli personel ve hekimlerimizle, diş hekimliği ve teknolojinin bütün gelişmelerini takip etmeyi hastalarımıza karşı bir sorumluluk olarak kabul etmekteyiz. Kliniğimizde, sterilizasyon ve dezenfeksiyona büyük bir titizlikle önem vererek, sizlere maksimum hijyenik ortamı sağlamanın gayretindeyiz. Hastalarımızın memnuniyeti motivasyonumuzdur. Bu nedenle tüm diş hekimliği alanlarında çalışmalarımıza kesintisiz devam etmekteyiz.

Sağlıklı bir gülüş dileklerimizle....