Sitede Ara

ANTALYA All On Four İmplant

Birden fazla diş kaybı yaşadıysanız, kapsamlı diş tedavisi görmek istiyorsanız ve ya gülümsemenizden memnun değilseniz, All-on four implant tedavisine başvurabilirsiniz. Dört implant tekniği olarak da bilinen All on four implant tedavisi  doğal dişlere sahip olmayan dişsiz hastalara uygulanan implant tedavisi çeşididir.

All On Four İmplant
Formu Doldurun Bize Ulaşın

All On Four Implant Nedir? Nasıl Uygulanır

Sizi Panoramik Diş Kliniği’ne davet ediyoruz, Antalya’da en iyi all on 4 implant tedavisi burada! Kaygılanmadan gülümseyebileceğiniz uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetlerimizle sizin için buradayız.

All on four implant tekniği, dört adet dental implant üzerine aynı gün içerisinde diş protezinin sabitlenme işlemidir.

Dört implant tekniği olan all on 4 implant tedavisinde ilk olarak hastaya detaylı muayene gerçekleştirilir. 3D diş ve çene tomografisi (3DCT) ile hastanın çene kemikleri ve anatomik bölgeleri detaylı olarak incelenir. All on four tedavi prosedürü iki aşamadan oluşur:

 1. Planlama sonrası tedavi günü hastaya 4 adet dental implant yerleştirilir.
 2. İmplantların  yerleştirilmesi ardından aynı gün geçici protezler dental implantların üzerine sabitlenir.

Dişsiz hastalara rahatlıkla uygulanan all on four tekniği, ön dişe iki implant yerleşimi ve kalan 2 implantta çene kemiğine uygun ve çevre dokulara zarar vermeyen bir yere yerleştirilir. 

Hastanın dişleri ilk muayenede ölçüldüğü için implant yerleştirildikten sonra beklemeden implant üzerine geçici protezler yerleştirilir. 3 ay geçmesinin ardından geçici protezler alınarak kalıcı protezler yerleştirilir.

All On Four Implant Nedir?
All On Four Implant Tedavisi Kimlere Uygulanabilir

All On Four Implant Tedavisi Kimlere Uygulanabilir?

All On Four Implant Tedavisi mi gerekiyor? Endişelenmeyin! Antalya’daki uzman hekimlerimizle yanınızdayız. En iyi diş hekimleri için Panoramik Diş Kliniği ile iletişime geçin.

 • Genel sağlık durumu dental implant tedavisine uygun olanlar,
 • Kemik gelişimini tamamlamış kişiler,
 • Hiç dişi olmayan kişiler all on four tedavisi için uygun adaylardır.

Dört İmplant İşleminin Özellikleri ve Avantajları Nelerdir?

Panoramik Diş Kliniği’yle all on four implant tedavisinin avantajlarını keşfedin! Antalya’da en iyi diş hekimleriyle tanışın. Öncesi-sonrası galerimizdeki başarı hikayeleri ve son teknoloji cihazlarımızla sağlıklı bir gülüşe kavuşun!

Panoramik Diş Kliniği ile İmplant Tedavisinin Avantajlarını Keşfedin! Antalya’da en iyi diş hekimleri sizinle ilgileniyor. Öncesi-sonrası galerimizdeki başarı hikayeleri ve son teknoloji cihazlarımızla sağlıklı bir gülüşe kavuşun.

 • Kişiye uygun olarak planlanır.
 • Tam dişsiz hastalara aynı gün, tek bir cerrahi işlem ile sabit diş protezi yapılabilme tekniğidir.
 • Herhangi bir cerrahi işlem içermez
 • Maliyeti ve uygulama süresi  dental implanta göre daha düşüktür. 
 • Hareketli diş protezi kullanamayan hastalar için uygundur. 
 • Temizliği ve bakımı kolaydır.
 • Tedavi seansı sayısı az olduğundan, şehir veya ülke dışında ikamet eden hastalar için uygundur.

All on 4 Tedavi Fiyatı Nedir?

Özgüvenli gülüşler için en iyi seçenek! Antalya All On 4 İmplant Tedavisi, Panoramik Diş Kliniği’nde son teknoloji cihazlarla gerçekleştirilen kaliteli ve uygun fiyatlı tedavilerle size özgüveninizi geri kazandırır.

Antalya all on four fiyatı, hastanın diş durumu, tedavi süresi göre değişkenlik göstermektedir. Net bir fiyat bilgisi almak için diş hekiminden randevu alarak ilk kontrolden geçmeniz gerekmektedir.

Antalya All On Four İmplant Uygulamasında Neden
Panoramik Diş Kliniği?

En iyi diş hekimlerinin uyguladığı all on four implant tedavisi için Antalya’daki Panoramik Diş Kliniği’ne davetlisiniz. Randevu alarak kaliteli hizmetlerimiz ve avantajlarımız hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Antalya Panoramik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, ağız ve diş sağlığında doğru teşhis, planlama ve tedavinin önemine değer vererek süreci yönetmektedir. Antalya all on four implant tedavi hizmeti veren panoramik diş kliniğinin bünyesinde bulunan uzman doktor kadrosu ve deneyimli personeli, her hastası ile  aynı özveriyle ilgilenmekte ve size özel all on four tedavi planlamalarını gerçekleştirmektedir.

All on 4 Tedavi Fiyatı Nedir?

Gülümseten Google Yorumları

Değerli tecrübelerini bizimle paylaşan tüm hastalarımıza teşekkür ederiz.

Büşra Ç.

google

google

Profesyonel ekip ve hocallarla hızlı veçok pratik çözümlerle yaklaşan mükenmel bir klinik bence insanlar başka yerde zaman geçirmesin gerçekten dogru adres yaptıkları hizmet ve güler yüzden dolayı çok teşekkür ederim ayriyetten fatih hocama teşekkür ediyorum iyiki sizin gibi hekimler var teşekkür ediyorum

KA

Kadri A.

google

google

2014 yılında Esra hanım ile tanıştım orada ilgisi alakası çok güzel. Hastaya güven veriyor. Aynı zamanda Hüseyin bey ve Samed beye de muayene oldum. Ekip çok ilgili ve her sorunuzu anlayışla karşılayıp sakince cevap veriyorlar. Bir çok arkadaşımı gönderdim Esra hanıma hepsi çok memnun ayrıldı. Teşekkürler 🙏

LM

Leyla M.

google

google

Tertemiz, güler yüzlü, çok ilgili bir yer. Doktorların hepsi çok ilgili ve işinin ehli. Tüm diş tedavilerimiz için buraya geliyoruz. Kesinlikle tavsiye ederim. Çalışanlara emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

E.U

Emine U.

google

google

Hüseyin bey ve Samed beye muayene oldum. Ekip çok ilgili ve her sorunuzu anlayışla karşılayıp sakince cevap veriyorlar. Bir çok arkadaşımı gönderdim Esra hanıma hepsi çok memnun ayrıldı. Teşekkürler 🙏

M.A

Muhammet A.

google

google

Cok Güzel bir saqlik ocaqi.Bashda Hüseyn bey, olmakla hepinize teshekkürler !!! Profesyonel bir Kadronuz var hepsi de güleryüz 👍

K.K

Kenan K.

google

google

Tertemiz, güler yüzlü, çok ilgili bir yer. Doktorların hepsi çok ilgili ve işinin ehli. Tüm diş tedavilerimiz için buraya geliyoruz. Kesinlikle tavsiye ederim. Çalışanlara emeklerinden dolayı teşekkür ederim

HEKİMLERİMİZ

Dt. Hüseyin GÜREL

Diş Hekimi

Dt. Canan Büyükşengün

Diş Hekimi

Dt. Mustafa Gökhan Koyuncu

Diş Hekimi

Dt. Esra BOZMAZ

Diş Hekimi

Dr.Dt. Ali Gizli
Dr.Dt. Ali Gizli

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Yrd.Doç.Dr. Gülen KAMAK

Diş Eti Hastalıkları Uzmanı

Uzm.Dr. Şerife Özbunar Kurt

Ortodontist

Uzm.Dt. Çiğdem BÜYÜKKÖK

Pedodontist

Dt. Ertuğrul AĞCA

Diş Hekimi

Dt. Mehmet Salih Mert

Diş Hekimi

Dt. Kyamran GASANOV

Diş Hekimi

Dt. Engin SAHİNSOY

Diş Hekimi

Dt. Ali Burak IŞIK

Diş Hekimi

Dt. Samet Yılmaz
Dt. Samet Yılmaz

Diş Hekimi

Dt. Abdulveli Karluk
Dt. Abdulveli Karluk

Diş Hekimi

All On Four Hakkında Merak Ettikleriniz

Merak Ettikleriniz

All On Four

All on four implant tekniği (dörtlü implant sistemi), geleneksel implantların oldukça gelişmiş bir şeklidir. Bu yöntemde, her eksik diş için bir implant kullanmak yerine, üstte dört ve altta dört implant kullanılır. Daha sonra bu implantların üzerine diş protezi sabitlemesi gerçekleşitirlir.

İşlem sonrası dental implantların üzerine sabitlenen geçici diş protezinizi hemen kullanabilirsiniz fakat dental implantlar ile kemiğin kaynaşma süreci olan 3 aylık dönemde doktorunuzun size tavsiye edeceği bir diyet şekliyle beslenmeniz gerekmektedir. 3 aylık süreç tamamlandıktan sonrasında yapılacak kalıcı protezinizle arzu ettiğiniz şekilde beslenebilirsiniz.

Yapılan bilimsel çalışmalar, All on four tekniğinin başarılı olduğunu göstermektedir.

All on four tedavi süreciniz uzman doktorlarımız tarafından tatilinizi engellemeycek şekilde planlanmaktadır. All on four tedavi süreciniz  boyunca tatilinizi yapmanıza engel hiçbir şey bulunmamaktadır

All on four tedavi fiyatları, kişinin ağız ve diş sağlığına göre değişkenlik gösterir. Net bir fiyat bilgisi almak adına ilk muayene kesinlikle şarttır. All on four edavisi hakkında bilgi edinmek için bizimle  iletişime geçebilir ve ilgili sayfadan randevu oluşturabilirsiniz.