Sitede Ara

ANTALYA Bir Günde İmplant

Aylar süren implant tedavisi 1 gün de yapılabilir mi? Bir günde implant tedavisi adından anlaşılacağı üzere 1 gün içerisinde sizi mükemmel diş ve gülümsemeye kavuşmanızı sağlar.

Bir Günde İmplant
Formu Doldurun Bize Ulaşın

1 Günde İmplant Nedir? Hangi Durumlarda Uygulanır?

Antalya’daki en iyi bir günde implant uuygulaması için Panoramik Diş Kliniği’ne hoş geldiniz! Uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetlerimizle dişlerinizi kaybetme endişesi olmadan gülümseyebilirsiniz.

Bir günde implant tedavisi, tek seansta diş çekimi ve implant tedavisinin gerçekleşmesidir. İmmediat İmplant ya da hemen İmplant dişsizlik problemi yaşayan ve hemen sağlıklı diş ve gülümsemeye ihtiyacı olan hastalar için oldukça idealdir.

1 günde implant tedavisi ile ister yurt içinde olun, isterse yurt dışında kısa sürede etkili bir yöntem olduğundan aylarca beklemeden, sağlıklı dişlere ve mükemmel gülümsemeye aynı gün içinde kavuşabilirsiniz.

1 günde implant tedavisinin kullanıldığı durumlar:

 • Tek diş implantı
 • Çoklu implantlar
 • Tüm oral implantlar

Bir Günde İmplant Kimlere Uygulanır?

Hızlı ve güvenli bir implant işlemi mi istiyorsunuz? Panoramik Diş Kliniği’nin 1 günde implant uygulaması tam size göre! Hemen randevu alın.

 • Zamanında tedavisini ihmal etmiş hastalar
 • Hoş durmayan dişleri sallanan hastalar,
 • Ağzında çürük ve bakteri bulunan hastalar
 • Hareketli protezlerini kullanmakta güçlük çeken hastalar,
 • Diş eti hastalıklarına sahip ve kemik erimesi yaşayan hastalar
 • Genetik olarak eksik dişi bulanan ya da kaza sonucu diş kaybı yaşayanlar bir günde implant tedavisi için uygun adaylar olup, doktor kontrolü sonrası uygulamaya geçilmesi gerektiği unutulmamalıdır.
1 Günde İmplant Nedir?
Aynı Gün İmplant Tedavisinin Avantajları

Aynı Gün İmplant Tedavisinin Avantajları

Aynı gün implant uygulamasının avantajlarını keşfedin! Antalya’da en iyi diş hekimleri sizinle ilgileniyor. Öncesi-sonrası galerimizdeki başarı hikayeleri ve son teknoloji cihazlarımızla sağlıklı bir gülüşe kavuşun.

 • İmplant tedavisi 3 ile 8 ay sürmektedir. Aynı günde implant tedavisi ile bu süre 1 güne inmektedir.
 • Hastalar aynı gün içerisinde sağlıklı diş ve eşsiz bir gülümsemeye sahip olurlar. 
 • Acil implant ile klasik İmplant tedavisi ile aynı başarıyı yakalamak mümkün.
 • Hızlı İmplant tedavisi olup, iyileşme sürecine gerek yoktur. Günlük yaşama hemen dönebilirsiniz. Bu süreçte implant yapılan bölgede 6 hafta boyunca sert yiyecekler tüketmekten kaçınılmalıdır.
 • Yeni gülümsemeniz öz güveninizin yenilenmesini de sağlar.

Tek Aşamalı İmplant Tedavisi Nasıl Uygulanır?

 • İlk olarak hızlı implant tedavisi için uygun aday olup olmadığınıza doktorunuz tarafından muayene sonrası karar verilir.
 • Bu işleme uygun implant çeşidi belirlenir.
 • Diş çekimi gerçekleşir.
 • İmplant yeri hazırlanır ve yerleştirme gerçekleştirilir.
 • İmplantın sıkışma değeri ölçülür. Kemik değeri yüksekse implant yapılır.

1 Günde İmplant Fiyatları Nedir?

Sağlıklı bir gülümseme için en iyi çözüm! Antalya Bir Günde İmplant İşlemi, Panoramik Diş Kliniği’nde son teknoloji cihazlarla yapılan kaliteli ve uygun fiyatlı tedavilerle size özgüven kazandırır.

Antalya bir günde implant fiyatları, hastanın diş durumu, tedavi süresine göre değişkenlik göstermektedir. Net bir fiyat bilgisi almak için diş hekimimizden randevu alarak ilk kontrolden geçmeniz gerekmektedir.

Antalya 1 Günde İmplant İşleminde Panoramik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Antalya’daki en iyi diş hekimleri tarafından uygulanan 1 günde implant uygulaması yaptırmak için sizi Panoramik Diş Kliniği’ne bekliyoruz. Kaliteli hizmetlerimiz ve avantajlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için randevu alın.

Antalya Panoramik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, ağız ve diş sağlığında doğru teşhis, planlama ve tedavinin önemine değer vererek süreci yönetmektedir. Antalya bir günde implant tedavi hizmeti veren panoramik diş kliniğinin bünyesinde bulunan uzman doktor kadrosu ve deneyimli personeli,her hastası ile  aynı özveriyle ilgilenmekte ve size özel bir günde implant tedavi planlamalarını gerçekleştirmektedir.

1 Günde İmplant Tedavi Fiyatları

Gülümseten Google Yorumları

Değerli tecrübelerini bizimle paylaşan tüm hastalarımıza teşekkür ederiz.

Büşra Ç.

google

google

Profesyonel ekip ve hocallarla hızlı veçok pratik çözümlerle yaklaşan mükenmel bir klinik bence insanlar başka yerde zaman geçirmesin gerçekten dogru adres yaptıkları hizmet ve güler yüzden dolayı çok teşekkür ederim ayriyetten fatih hocama teşekkür ediyorum iyiki sizin gibi hekimler var teşekkür ediyorum

KA

Kadri A.

google

google

2014 yılında Esra hanım ile tanıştım orada ilgisi alakası çok güzel. Hastaya güven veriyor. Aynı zamanda Hüseyin bey ve Samed beye de muayene oldum. Ekip çok ilgili ve her sorunuzu anlayışla karşılayıp sakince cevap veriyorlar. Bir çok arkadaşımı gönderdim Esra hanıma hepsi çok memnun ayrıldı. Teşekkürler 🙏

LM

Leyla M.

google

google

Tertemiz, güler yüzlü, çok ilgili bir yer. Doktorların hepsi çok ilgili ve işinin ehli. Tüm diş tedavilerimiz için buraya geliyoruz. Kesinlikle tavsiye ederim. Çalışanlara emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

E.U

Emine U.

google

google

Hüseyin bey ve Samed beye muayene oldum. Ekip çok ilgili ve her sorunuzu anlayışla karşılayıp sakince cevap veriyorlar. Bir çok arkadaşımı gönderdim Esra hanıma hepsi çok memnun ayrıldı. Teşekkürler 🙏

M.A

Muhammet A.

google

google

Cok Güzel bir saqlik ocaqi.Bashda Hüseyn bey, olmakla hepinize teshekkürler !!! Profesyonel bir Kadronuz var hepsi de güleryüz 👍

K.K

Kenan K.

google

google

Tertemiz, güler yüzlü, çok ilgili bir yer. Doktorların hepsi çok ilgili ve işinin ehli. Tüm diş tedavilerimiz için buraya geliyoruz. Kesinlikle tavsiye ederim. Çalışanlara emeklerinden dolayı teşekkür ederim

HEKİMLERİMİZ

Dt. Hüseyin GÜREL

Diş Hekimi

Dt. Canan Büyükşengün

Diş Hekimi

Dt. Mustafa Gökhan Koyuncu

Diş Hekimi

Dt. Esra BOZMAZ

Diş Hekimi

Dr.Dt. Ali Gizli
Dr.Dt. Ali Gizli

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Yrd.Doç.Dr. Gülen KAMAK

Diş Eti Hastalıkları Uzmanı

Uzm.Dr. Şerife Özbunar Kurt

Ortodontist

Uzm.Dt. Çiğdem BÜYÜKKÖK

Pedodontist

Dt. Ertuğrul AĞCA

Diş Hekimi

Dt. Mehmet Salih Mert

Diş Hekimi

Dt. Kyamran GASANOV

Diş Hekimi

Dt. Engin SAHİNSOY

Diş Hekimi

Dt. Ali Burak IŞIK

Diş Hekimi

Dt. Samet Yılmaz
Dt. Samet Yılmaz

Diş Hekimi

Dt. Abdulveli Karluk
Dt. Abdulveli Karluk

Diş Hekimi

1 Günde Diş İmplantı SSS

Merak Ettikleriniz

1 Günde Diş İmplantı

Aynı günde implant tedavisi çene kemiği yeterli olan acil olarak hoş bir gülümsemeye sahip olmak isteyen tedavi seçeneğidir.

İmplant üretimi gerçekleştiren yerli ve yabancı olmak üzere pek çok marka vardır. İmplant markaları, dişinizin sağlığı ve herhangi bir problem ile karşı karşıya kalmamanız adına önem taşır. Panoramik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak aynı gün implant tedavisinde; domestic, implant megagen ST, implant medantica (BY STRAUMANN), implant Nobel Biocare, implant  Astra Tech ve implant Straumann Roxolide implant markalarını kullanmaktayız. 

Eğer çenenizde kemik miktarınız istenen seviyede ise diş çekimi ile beraber aynı gün içerisinde implant tedavisi uygulanabilmektedir. Tıp literatüründe immediat implant olarak da bilinmektedir.

Özellikle ağız durumları bu tedaviye müsait olan ve çene kemiği yeterli derecede olan hastalarda implantların dişler çekilmiş olsa bile aynı günde uygulanması ve arkasından hemen aynı gün dişlerin takılabilmesi mümkündür.

Daha kısa süre, aynı dayanıklılık, iyileşme sürecinde daha hızlı aksiyon alma gibi faktörler bulunmaktadır.

Tedavinin ilk aşaması yaklaşık 10-15 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Her implantın yerleştirilme süresi 3-4 dakika gibi bir süredir. Önce implantlar çene kemiğine yerleştirilmektedir ve sonrasında yaklaşık 3 ay ile 6 ay arasında bir süre implantların çene kemiğine kaynaması beklenmektedir

Aynı günde implant tedavisi fiyatları kullanılan implant markalarına ve kişinin diş sağlığına göre değişkenlik gösterir. İmplant tedavi fiyatları hakkında net fiyat bilgisi almak için randevu oluşturarak, muayene olabilirsiniz.