Sitede Ara

Antalya Dental Turizm

Uygun Fiyatlarla Kaliteli Hizmet Sunumu Gerçekleştiriyoruz.

Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinden biri olan Antalya, sağlık sektöründe de ileri noktadadır. Sağlık turizmin içerisinde yer alan dental turizmde önemli bir yere sahip olan Antalya, yabancı ülkelerden birçok hastanın ziyaret ettiği illerin başında gelmektedir. Kliniğimiz de Türkiye’nin her yerinden hasta kabul etmekle beraber, farklı ülkelerden de pek çok kişinin tercihi olmaktadır.

Formu Doldurun Bize Ulaşın

Dental Turizmde Neden Türkiye ve Antalya Tercih Edilmeli?

Her geçen gün ağız ve diş sağlığı alanında Türkiye’ye olan talep artmaktadır. Türkiye’nin diş tedavisinde bu kadar fazla tercih edilir olmasının ise pek çok nedeni bulunmaktadır.

Antalya’nın Dental Turizmde Tercih Edilme Nedenleri:

  • Türkiye, tıp ve diş hekimliği konusunda sanayisi, teknolojisi ve kaliteli hizmet anlayışı ile Avrupa standartlarına uygun modern bir ülkedir.
  • Uzman ve deneyimli sağlık personellerine sahip olması,
  • Türkiye coğrafi konumu, üç tarafı denizlerle çevrili olması, tarihi ve kültürel zenginlikleri nedeniyle tercih edilme sebebidir. Özellikle Antalya şehri dental turizmi tercih eden hastaların ilk tercihi olmaktadır.
  • Türkiye’nin dental turizm de  asıl tercih edilme nedeni ise Avrupa ülkelerine oranla kaliteli hizmeti daha ucuza sunmasıdır.

Dental Turizm Türkiye ve Antalya Fiyatları

Türkiye, sağlık turizm içinde yer alan dental turizm alanında fiyat olarak da pek çok avantaj sunmaktadır. Sadece uygun fiyatlı diş tedavi hizmetleri ile değil tatil için de misafirlerine pek çok avantaja sahiptir. Avrupa ülkeleri ya da farklı ülkelerden gelen ziyaretçilerimize kaliteli ve uygun hizmetimizin yanı sıra doğal ve tarihi güzelliklerinden yararlanma olanağı da tanımaktayız 

Panoramik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak tek amacımız; sizi kaliteli ve konforlu hizmetler ile bir araya getirmektir. Bu misyon ile hareket ederek hem yurt içinde hem de yurt dışında uygun fiyatlı kaliteli hizmetlerimiz ve uzman diş hekimlerimiz ile tanınmaktayız. Uygun fiyat politikası ve kaliteli hizmet anlayışımız ile Türkiye’den ve Dünya’dan pek çok kişinin gülümsemesini sağlamaya devam ediyoruz.

Antalya'da Diş Turizmini Tercih Eden Kişilere Sunulan Popüler Tedaviler

Avrupa ülkelerine kıyasla sunduğumuz diş turizmi ve tedavi hizmetlerimiz ile uygun fiyata kalite ile sizi bir araya getiriyoruz. Uzman diş hekim kadromuz ile sizlere sunduğumuz kaliteli hizmet süreci ve tedaviler hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dental Turizm de Neden Antalya'yı Seçmelisiniz?

Antalya; eşsiz doğal güzellikleri, kıyı plajları, lüks otelleri, tarihi yerleri ve uygun fiyatlı tatil paketleri ile dental turizm bölgesi olarak, Türkiye’de ve dünyada öne çıkan tatil beldeleri arasında yer almaktadır. Sağlık sektöründe de öne çıkan Antalya, Türkiye’nin Akdeniz bölgesinden yer almakta ve her mevsim ziyareçi toplamaktadır. Bu noktada Antalya diş turizmi ile ön plana çıkarak, ziyaretçilerinin unutamayacakları bir deneyim yaşamalarına olanak tanımaktadır.

Antalya'nın Tarihini Keşfedin!

Türkiye’nin turizm cenneti olan Antalya şehri turistik açıdan hemen hemen her şeyi size sunmaktadır. Yeşilin ve mavinin bir arada bulunduğu Antalya, doğal güzelliğinin yanında sahip olduğu tarihi eserler ile sayısız müze ve antik kente sahiptir. Antalya’da bulunduğunuzda mutlaka ziyaret etmeniz gereken tarihi yerler: Noel Baba Kilisesi, Myra Antik Kenti, Termessos Antik Kenti, Tarihi Saat Kulesi, Olympos Antik Kenti,Apollon Tapınağı, Perge Antik Kenti ve Aspendos Tiyatrosu.

Rafting Sporu ile Maceraya Atılın!

Rafting turu Antalya’nın en popüler aktivitelerinden biridir. Bunun ana sebebi ise Antalya’nın 14 kilometrelik bir parkur olan Dünya’nın en iyi rafting nehri Köprülü Kanyon’a sahip olmasıdır. Köprülü Kanyon’da rafting turu 2 buçuk saat sürmekte olup, rafting haricinde nehir yogası, bisiklet turu, jeep safari, paintball gibi aktiviteleri de gerçekleştirme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Tekne Turu ile Antalya'nın Doğal Güzelliklerine Tanıklık Edin!

Doğal güzellikleri ile tüm gözlerini üzerine çeken Antalya birbirinden güzel koylara sahiptir. Tekne turu ile Antalya’nın turkuaz suları, antik kentleri, çam ormanları ve muhteşem Toros Dağları manzarasına tanıklık edebilirsiniz. İstediğiniz tur paketi tercihinde bulunarak, Antalya’nın güzelliklerine şahit olun.

Tüplü Dalış ile Sualtı Dünyasını Keşfedin!

Profesyonel eğitmenler eşliğinde Antalya’da dalış deneyimini kendinize kazandırabilirsiniz. Antalya’nın Kemer ilçesinde gerçekleşen dalış turu ile su altında karşılaşacağınız pek çok balık, bitki ve güzellik ile karşılama fırsatı yakalayabilirsiniz.

Safari Turu

Safari turu ile aileniz veya arkadaşlarınızla Antalya’nın yörük köylerini ve doğasını keşfedebilirsiniz. Köyde yer alan pek çok geleneksel kıyafet ve kültüre tanıklık edebilirsiniz.

Hamam & SPA ile Deşarj Olun!

Hamam kültürü ile tanınan Türkiye, size diş tedaviniz arasında rahatlama fırsatı tanımaktadır. 2 saat süren bu deneyim ile güzel bir gün geçirmenin yanında tüm yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Geleneksel Türk Hamamı ile cildinizi de yenileyebilirsiniz.

Kemik Grefleme Hakkında Merak Ettikleriniz

Merak Ettikleriniz

Türkiye'de Dental Turizm Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye sağlık turizmi diş hekimliği için oldukça tercih edilen bir ülkedir. Türkiye’yi tercih etmeden önce  doktorlarının deneyimi, ilgii ve alakası ile genel bir araştırma gerçekleştirmenizde fayda var. Bu araştırmada klinikleri,klinik bünyesinde bulunan doktor ve tedavi hizmetleri hakkında bilgi edinmelisiniz. Bu noktada hem turizm amaçlı hem de kaliteli hizmet almak amacıyla Türkiye ve Antalya şehrini ziyaret gerçekleştirebilirsiniz.

Antalya, dental turizm alanında hem ülkemizden hem de dünyanın dört bir tarafından  her yıl milyonlarca hastayı ağırlamaktadır. Diş turizminde Antalya’yı ziyaret eden birçok hasta memnun bir şekilde ayrılmaktadır. Bu da sunulan kaliteli hizmetin bir sonucudur.

Diş tedavilerinin  süresi yapılacak tedaviye göre değişiklik gösterebilmektedir. Ortalama bir süre verecek olursak; Antalya’da diş tedavi işlemleri en az 1 gün en fazla 3 aydır.