Antalya Dental Turizm

Antalya Dental Turizm

Antalya Dental turizm , diş tedavisi almak amacıyla başka bir ülkeye seyahat etmek anlamını taşır. Diş turizminin ve sağlık turizminin her ülke için önemi büyüktür. Hastalar bir yandan ihtiyaç duydukları diş tedavisi hizmetini almakta, bir yandan da farklı ülkeleri gezme ve yeni kültürlerle tanışma fırsatı bulmaktadır.

Dental turizmin gelişmesinde rol oynayan kliniğimiz, ‘hem tedavi olun, hem tatil yapın!’ sloganıyla hareket ederek bu alanda kaliteli hizmet sunmaktadır.

 

Mâkul fiyatlarla çalışması, bünyesinde başarılı diş hekimlerine yer vermesi ve ileri düzey teknolojiye sahip olması kliniğimizi her zaman tercih sebebi hâline getirmektedir.

 

Antalya Dental Turizm Nasıl Yapılır?

 

  • Hasta, kendi ülkesinde panoramik röntgen veya gereken başka tetkikleri çektirir.
  • Bunları, seyahat etmeyi planladığı ülkede yer alan sağlık kuruluşuna iletir.
  • Diş hekimi dijital ortamdan aldığı bu tetkikleri inceler ve bu doğrultuda tedavi planı hazırlar.
  • Hasta; uygulanacak tedavi süreci ve toplam maliyet konusunda bilgilendirilir.
  • Onay vermesi hâlinde randevu oluşturulur. Ardından hasta seyahat planını yaparak ilgili ülkeye gelip hem tedavi olur, hem de farklı bir yeri deneyimleme fırsatı bulur.

 

Dental Turizmde Ülkemizin Avantajları

 

Antalya Dental Turizm ve birçok şehrimizin katkılarıyla Türkiye’de son derece gelişmiştir. Avrupa standartlarında tedavi uygulayan kliniklerimiz, daha uygun fiyatlandırma politikası izlediği için yurt dışındaki vatandaşlar tarafından da rağbet görmektedir. Türkiye’nin gezilecek yerler bakımından çok zengin olması da burayı çekici kılmaktadır.

 

Antalya’da Dental Turizmin Adresi

 

En yeni medikal cihazlarla hizmet veren kliniğimiz, dental turizmin ivme kazanmasında büyük pay sahibi olmaktan gurur duymaktadır. Yurt içinden binlerce hastayı sağlığına ve istediği diş görünümüne kavuşturan kliniğimiz, bu hizmetini yurt dışından gelen hastalar için de aynı üst düzey kaliteyle gerçekleştirmektedir.

 

 

Dünya genelinde kabul gören CE ve FDA onaylı cihazların kullanıldığı kliniğimiz; temiz, bakımlı, hijyenik ve gelişmiş yapısıyla yerli ve yabancı turistlerin tedavilerini en iyi şekilde sağlamaktadır.

 

Tedavi maliyetlerini mâkul seviyede tutan kliniğimiz, yurt dışı muadillerine kıyasla daha düşük fiyatlandırma politikası izler. Hastalar kliniğimizden randevu almak için haftalarca beklemek zorunda değillerdir. Kişiye özgü tanı ve tedavi anlayışını benimseyen kliniğimiz, tüm taleplerle ânında ve birebir ilgilenecek uzman, deneyimli ve yeterli personel sayısına sahiptir.

 

Ülkemizin en iyi diş hekimlerinden oluşan kadrosu sayesinde kliniğimizin tedavi hizmetleri yurt dışını da kapsamaktadır.

 

Antalya Dental Turizm ve ülkemizde daha fazla ivme kazansın diye hizmet kalitesini her geçen gün iyileştiren kliniğimiz, hem hastalara hem de ülke ekonomisine faydalı olmayı ilke edinmiştir.

 

Diş protezleri, dijital gülüş tasarımı, estetik lamina, , ortodonti implant, dolgu ve diş beyazlatma gibi tüm alanlarda hizmet sunan kliniğimiz, dental turizmin seçkin öncülerindendir.

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Etmeyi Unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir