Antalya Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma Antalya şehrinde de çok talep gören bir hizmettir. Dişlerde sararma, renk ve şekil değişiklikleri insan ilişkilerine ve özgüvene olumsuz etkide bulunur. Kliniğimiz bu alandaki tüm problemlere modern teknolojisi, hasta odaklı hizmet anlayışı ve uzman hekimleriyle çözüm sağlamaktadır.

antalya diş beyazlatma Diş Beyazlatma Nasıl Yapılır?

 

Diş beyazlatma diş minesinde uygulanan bir işlemdir. BU aşamada ofis evde beyazlatma ve tipi bleaching yöntemlerinden yararlanılır.

 

  • Ofis Tipi Beyazlatma: Klinikte yapılır. Yaklaşık 45-55 dk sürer. Özel bir jel ve ışın kaynağı cihaz yani lazer kullanılarak gerçekleştirilir. Rengin 2-4 ton açılmasını sağlar. (Bu, kişinin diş yapısına göre değişir.)
  • Ev Tipi Beyazlatma: Kişiden ölçü alınır. Bu doğrultuda kalıplar hazırlanır. Bunlara jeller yerleştirilir. Hasta bu jeli evinde kendi kendine uygular. OFis tipi beyazlatmayla birlikte de tercih edilebilir. Günde 5 saat olmak üzere yaklaşık 5-7 gün sürer.
  • İçten Beyazlatma: Bu işleme; kanal tedavili diş, devital diş ya da cansız diş olarak da bilinir.İçten dışa doğru beyazlatma işlemi yapılır. Öncelikle pulpa, kanal tedavisi yardımıyla çıkarılır. Ardından dişin içerisine sodyum perborat yerleştirilerek renklenmeleri çözmesi ve dişi beyazlatması sağlanır.

 

 

Diş Beyazlatma Kimlere Uygulanmaz?

 

  • Diş eti problemi olanlar, diş kökleri açığa çıkmış kişiler
  • Yaygın çürükleri, ciddi diş hassasiyeti olanlar
  • Dolgu vb. restorasyonları olanlar
  • Diş minesi şeffaflığının çok olduğu kişilerde
  • 15 yaşından küçükler
  • Hamileler

 

Antalya Profesyonel Diş Beyazlatma

 

antalya diş beyazlatma Antalya diş beyazlatma alanıyla ilgilenen pek çok hekim ve klinik bulabileceğiniz bir şehirdir. Ne var ki en ufak bir risk bile olsa, sağlığınız için onu asla göze almamanız gerekir.

 

Bu noktada ise devreye güvenilir diş klinikleri girer. Sektöründe üstünlüğünü kanıtlayan polikliniğimiz onlardan biridir.

 

En yeni teknolojik ekipmanların ve birinci sınıf kalite, steril malzemelerin malzemelerin kullanıldığı kliniğimiz güveninizi boşa çıkarmaz. Sağlığınızı riske atmaz, konforunuzu hiçe saymaz.

 

Diş beyazlatma yöntemleri konusunda uzmanlaşan kliniğimiz, Antalya’da diş beyazlatma alanındaki tüm taleplere çözüm sağlıyor.

 

Uygun hastada doğru teknik ve doğru malzeme ile %100 başarı sağlayan hekimlerimiz, bu işlem sırasında dişlere zarar vermemeye özen gösterir.

 

Antalya diş beyazlatma fiyatları alanında da hasta memnuniyetini gözeten kliniğimiz, en az maliyete en yüksek nitelikli tedavi hizmeti arayanların adresidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir