Antalya Diş Hastanesi

Antalya Diş Hastanesi

Antalya Diş HastanesiAntalya diş hastanesi arayışlarına nitelikli hizmetimizle nokta koyuyoruz. Güzeloba, Çağlayan ve Konyaaltı’da bulunan şubelerimizle en son teknolojileri ve modern tanı ve tedavi yöntemlerini %100 memnuniyete dönüştürüyoruz.

Kurulduğumuz günden beri güçlü kadromuzla kendi bölgemizde öncü kurum olmayı sürdürüyoruz. Seçkin kadromuz ve yüksek kaliteli hizmetimiz ile ilkleri başarmaya devam ediyoruz.

Ağız ve diş sağlığı uygulamalarının gelişmesine katkıda bulunmayı amaçlıyor, modern diş hekimliğinin bütün imkânlarından yararlanarak ağız, diş ve çene ile ilgili sağlık problemlerinin teşhis ve tedavisini en iyi şekilde sağlıyoruz.

Etik ilkelerden ödün vermeksizin, hasta haklarına saygı duyuyor ve çevre sağlığını gözetiyoruz. Koruyucu sağlık hizmetlerini ön planda tutuyor, hem ulusal hem de uluslararası düzeyde bir referans merkezi olmayı hedefliyoruz.

Hizmetlerimiz

Ağız, diş ve çene cerrahisini ilgilendiren tüm konular Antalya diş hastanesi olarak faaliyet gösteren şubelerimizde çözüme kavuşturulmaktadır. Güzeloba, Konyaaltı ve Çağlayan’da bulunan şubelerimizin hekim ve personel kadrosu alanında yetkin ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Kliniklerimiz üstün başarısını buna borçlu olup hastaların mutluluğundan güç alarak her gün gelişmektedir.

Çocuk Diş Hekimliği, Ağız Diş ve Çene Radyolojisi, Oral İmplantoloji, Endodonti, Periodontoloji, Ortodonti, Restoratif Diş Hekimliği ve Protetik Diş Tedavisi alanlarında hizmet verilen hastanelerimiz modern ameliyathaneleri ve son teknolojik ekipmanlarıyla hastalara hijyenik, konforlu bir ortam ve maximum sonuç vaad etmektedir.

Güvenilir Diş Hastanesi Antalya

Dünya standartlarında hizmet vermeyi ilke edinen hastanelerimiz; teknik donanımı, bina altyapısı, personel yönetimi, acil durum hazırlıkları ve benzeri standartlara tam uygunluk sağlamaktadır.

Antalya diş hastanesi bakımından zengin bir şehir olsa da kliniklerimiz bunların arasında farkıyla ön plana çıkmaktadır. Ağız, çene ve diş sağlığını ilgileniren her alanda hizmet sunan hastanelerimizin faaliyet alanı Antalya’nın pek çok ilçesini kapsamaktadır.

Güzeloba, Çağlayan ve Konyaaltı bunlardan bazılarıdır. Farklı bölgelerde yer alan şubelerimiz, aynı kalite standartları doğrultusunda hizmet vermektedir.

Sağlığını emin ellere emanet etmek isteyenlerin tercihi olan hastanemiz ISO 9001:2000 gibi çeşitli belgelere de sahiptir.

Hasta haklarının ve memnuniyetinin en üst düzeyde tutulduğu

Şubelerimiz en kaliteli hizmetin en kısa zamanda, en uygun mâliyete sunulduğu adreslerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir