Sitede Ara

ANTALYA Diş Tedavi Merkezi

Yüzünüzü Gülümseten Size Özel Tedaviler

Antalya’da yer alan uzman diş hekimleri ile size özel olarak tedavi hizmetleri sunarak yüzünüzün gülümsemesine olanak tanıyoruz.

Formu Doldurun Bize Ulaşın

Diş sağlığı tedavisinde alanında uzman diş hekimleri ve diş kliniklerinin kalitesi önem taşır. Kişiye özel tedavi süreçleri sunan Antalya Panoramik Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği her yıl milyonlarca hastanın uğrak yeri haline gelmiştir. Bunun en büyük nedeni ise uygun fiyata kaliteli hizmet anlayışını benimsemesidir.

Antalya’da diş tedavisi için uygun klinik tercihinde bulunmakta zorlanıyorsanız eğer tercih edeceğiniz kliniğin; verdiği hizmetleri, alanında uzman doktorları ve tedavi yöntemleri hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir.

Diş Tedavisinde Neden Antalya Tercih Edilmeli?

Sağlık sektöründe iki faktör fazlasıyla önem taşır. Bunlar;

 1. Kalite
 2. Fiyat

Antalya şehrinde yer alan pek çok diş merkezinde bu iki faktör tercih edilmekte belirleyici rol oynar. Bu iki faktörlerin yanı sıra Antalya’yı diş tedavisinde tercih edilir kılan diğer faktörler ise şunlardır:

 • Klinik temizliği
 • Uzman hekim kadrosunun hastaya karşı tutumları
 • Klinikte kullanılan cihazlar da diş sağlığı merkezinin seçilme nedenleri arasındadır.

Antalya’nın Diş Tedavisinde Tercih Edilme Nedenleri:

 • Antalya iklimi ile yurt dışından gelen hastalara tatil imkanı
 • Kliniklerin uzman ve deneyimli sağlık personellerine sahip olması
 • Ucuz ve kaliteli hizmet imkanı

Yüzünüzü Gülümseten Tedavi Hizmetlerimiz

antalya-implant-tedavisi

İmplant

İmplant tedavisi, kişinin kaybettiği diş kökü yerine yerleştirilen yapay diş köküdür. Vida şeklinde olan bu yapay diş kökleri titanyum ve titanyum bileşenlerinden oluşmaktadır. İmplant tedavisi ile eksik dişlerin yerini yeni sağlam dişlerin kazandırılması amaçlanmaktadır.

antalya-gulus-tasarimi-3

Gülüş Tasarımı

Gülüş tasarımı kişinin yüz hatları göz önünde bulundurularak uygulanan,estetik açıdan kişiyi daha sağlıklı ve gülümsemeye kavuşturan estetik diş hekimliği tedavisidir. Estetik diş hekimliği diş renginizi, dişlerinizin boyutunu, duruş biçimini, ağız ve diş sağlığınızı ve gülüşünüzü iyileştiren tedavi çeşididir.

antalya-zirkonyum-kaplama

Diş Kaplamaları

Diş kaplama işlemleri kişinin hem estetik kaygısını hem de sağlık açıdan tedavisini kapsamaktadır. Kişiye özel olarak farklı maddeler kullanılarak hazırlanmaktadır. Bu materyaller ile dişin ön yüzeyi kaplanır ve doğal, estetik bir görünüm kazandırmak amaçlanır.

Tek Diş İmplant

Tek Diş İmplant

Tek diş implant tedavisi, hastanın sadece tek diş kaybı yaşaması sonucunda uygulanan tedavi yöntemidir.

Tüm Ağız İmplant

Tüm ağız implant tedavisi, ağız içinde hiç diş bulunmaması durumunda uygulanan tedavi yöntemidir.

Sinüs Lifting

Sinüs Lifting

Sinüs lifting, dişsiz bölgelere implant tedavisi uygulamak için kullanılan kemik greftleme işlemidir.

Antalya Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma, çeşitli faktörlerden dolayı dişlerde oluşan lekelenme ve sararma sorununa çözüm sunan kozmetik diş hekimliği prosedürüdür.

antalya-protez-dis-2

Protez Diş

Protez diş birden fazla diş kaybında uygulanan, kişiye özel olarak hazırlanan işlerinizin görünümünü ve işlevini eski haline getirme amacıyla uygulanan tedavi şeklidir.

antalya-ortodonti-tedavisi

Ortodonti

Ortodonti, kişinin diş yapısının çarpık ve uyumsuz olması durumunda uygulanması planlanan diş tedavisidir.

antalya-cocuk-dis-hekimligi

Pedodonti

Pedodonti diğer bir adıyla çocuk diş hekimliği, 0-15 yaş grubu çocukların ağız ve diş sağlığı ile ilgili sorunları inceleyen tedavi çeşididir.

antalya-dis-teli-tedavisi

Diş Teli Tedavisi

Diş teli tedavisi, dişlerinizin çene ile uyumlu hale gelmesini sağlayan tedavi şeklidir.

antalya-kanal-tedavisi

Kanal Tedavisi

Kanal tedavisi, diş içinde oluşan sorunları gidermek ve daha sağlıklı bir şekilde dişinizin işlevini yerine getirmesi amacıyla uygulanmaktadır.

Antalya Diş Tedavi Fiyatları Ne Kadar?

Güzel bir gülümsemeye sahip olmak ya da dişlerinden rahatsız olan herkes diş tedavi hizmetlerini ve fiyatlarını merak etmektedir. Antalya’da diş tedavi fiyatları verilen tedavi hizmeti ve kliniğe göre değişkenlik göstermektedir. Her tedavi fiyatı farklı sürelerde tamamlanır ve farklı teknik yetenekleri ile uygulanır. Bu noktada seçeceğiniz diş kliniği önem taşır. Seçeceğiniz polikliniğin tedavi fiyatlarını etkilemesinde rol oynayan başlıca faktörler ise şunlardır:

 • Klinik bünyesinde bulunan diş hekimleri
 • Klinik de verilen tedavi hizmetleri
 • Klinik çalışanlarının güler yüzlü ve ilgili olmaları,
 • Kliniğin ve klinikte kullanılan malzemelerin steril olması 
 • Klinikte kullanılan cihazların son teknoloji olması Antalya diş tedavi fiyatlarını etkilemektedir.

Kurumumuzda uyguladığımız tedavi yöntemleri oldukça düşük maliyetli ve ekonomiktir. Alanında uzman kişiler tarafından sizlere sunduğumuz tedaviler oldukça kalitelidir. Kurumumuz sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7/24 tüm gücüyle çalışmaktadır. Uygun fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.