Sitede Ara

Antalya En İyi Endodontist

Antalya En İyi Endodontist (Kanal Tedavisi Uzmanı)

Antalya En İyi Endodontist Diş ile ilgili bir problem yaşadığınızda, dişlerinizde ağrı, bir dişin kırıldığını veya bir dişin yerinden kaymış olduğunu fark ederseniz Özel Panoramik Diş Kliniği olarak merkezlerimize başvuru yapabilirsiniz. Kliniğimizdeki genel diş hekimlerimizin aksine alanların da oldukça titiz olan, hastayı konforlu tedavi edebilecek ileri dijital görüntüleme ve kanal dolum cihazları gibi birçok envanterle çalışan Endodontiste (Kanal Tedavisi Uzmanı) yönlendirilirsiniz.

Çünkü genel diş hekiminizin, üst düzey değerlendirme için, endodontik cerrahi uygulamaları gibi pek çok diş probleminin tanı ve tedavisiyle uğraşan endodontist ‘e görünmenizi tavsiye etmesi kaçınılmazdır.

Antalya En İyi Endodontist diş hekimlerimiz tek bir branşta uzman oldukalarından, son derece etkili hassas çalışırlar. Diş yapısını korumak, dişi mümkün olduğunca tedavi etmek ve ağrıyı etkisiz hale getirme becerileri yadsınamaz. En son çıkan teknoloji ürünü olan mikroskopla; darbeye maruz kalan dişlerin ve diş köklerinin tedavisi sırasında oluşabilecek komplikasyonlara hemen müdahale edebilme becerilerine sahiptirler. Böylelikle tedavisi süresince sizlerin de daha rahat olmanız konusunda deneyimlidirler.

Kliniğimizde Endodonti uzmanları çürük, kırık, tranva ve dişte oluşan enfeksiyonu ve gerekli olan tüm müdahaleleri hijyenik ortamlarda yaparak, Antalya En İyi Endodontist uzmanlarımız tarafından diş sorununuz çözüme ulaştırılır.

ENDODONTİ UZMANLARI HANGİ HASTALIKLARA BAKAR?

– Pulpa hastalıklarının önlenmesi ve canlı pulpa tedavileri

– Kök kanalı tedavisi

– Dental travmaya uğramış dişlerin tedavisi

– Endodontik cerrahi uygulamaları

– Endodontik tedavi görmüş dişlerin beyazlatılması

Endodonti uzmanları, kliniğimizde yerli ve yabancı hastalar için günlük olarak dezenfekte edilen ortamda; pek çok diş probleminin tanı ve tedavisiyle uğraşır.

Kanal tedavisi nasıl yapılır?

İlkolarak lokal anestezi uygulanarak, ilgilenilecek alanda hissizlik sağlanır. Sonrasında çürük doku temizlenir, kanalı içerisindeki hasar görmüş sinir dokuları uzaklaştırılır. İlaçlar ve diş özel solüsyonlar ile bölge temizlenir. Son olarak kanallar doldurulur. kanal tedavisi sonrasında hastada, ilgili alanda bir kaç gün hassasiyet olabilir.

Özel Panaromik Diş Kliniği Antalya En İyi Endodontist diş sorunu yaşayan hastalar için oldukça tercih edilmesi gereken kliniklerdir.

Kanal tedavisi ile ilgili daha ayrıntılı bilgilendirme için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mesaj Gönder

Bize Ulaşın

Hızlı İletişim

Hemen Bizimle İletişime geçin

Online Randevu

Randevu Alın