Antalya İmplant Tedavisi

Antalya İmplant Tedavisi

İmplant Tedavisi Antalya şehrinde faaliyet gösteren kliniğimiz bünyesinde bir araya gelmiştir. Ağız, diş ve çene sağlığıyla ilgili bütün problemlerin çözüme kavuşturulduğu kliniğimiz, İmplant Tedavisi Antalya arayışına nokta koymaktadır.

Antalya İmplant tedavisi diş kayıpları yaşandığında, diş eksikliklerinin giderilmesine yönelik en etkili tedavilerden biridir.  İmplantlar diş kayıplarından doğan hasarı gidermek için de yapılır.  Ağız ve diş sağlığında diş çok önemlidir. Farklı sebeplerden dolayı kaybedilen dişlerin yerine yenisinin yapılması amacıyla, genellikle titanyum bileşiklerinden hazırlanan yapay diş kökleridir.

Neden İmplant Tedaviyi Tercih Ederiz?

Uzun yıllardır, diş kayıplarında, implant uygulamaları, en çok tercih edilen tedavi yöntemleri arasında yer almaktadır uygulanan bir tedavi türüdür. Ülkemizde de implant tedavisi, yaklaşık 30 yıldır başarıyla yapılmaktadır.

  • İmplantın komşu dişlere zarar vermeden uygulanması,
  • İlgili alanda kemik kaybının önlemesi,
  • Hareketli tedavi seçeneklerine göre,
  • Çiğneme fonksiyonunda çok daha yüksek bir oranda başarı sağlaması,
  • Hem doğal hem estetik bir görüntü oluşturulabilmesidir.

Etkin ve kalıcı tedavi hizmetini amaçlayan hekimlerimiz bütün faaliyetlerini tamamen dezenfekte edilmiş ortamlarda gerçekleştirmektedir. Hastaların hijyen ve konforuna önem veren İmplant Tedavisi Antalya yetişkinlere tüm ağız, çene ve diş problemlerinde en iyi şekilde yardımcı olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir