Sitede Ara
PANORAMİK AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI

LARA DİŞ KLİNİĞİ

ŞUBESİ

Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği – Lara Şubesi

Diş sağlığınız için seçeceğiniz diş kliniğinde dikkatli olmanız gerekir. Türkiye, birçoğu uygun fiyatlarla yüksek kaliteli tedaviler sunan dünyanın en iyi diş kliniği ve diş hekimlerine sahiptir. Bunlardan biri de Panoramik Diş Kliniğidir. Panoramik Diş Kliniği Lara Çağlayan şubesi size en ileri diş bakım hizmeti sunmaktadır.

Lara Diş Kliniği

Panoramik Ağız Sağlığı ve Diş Kliniği Lara şubesi; diş ağız ve çene sağlığıyla ilişkili tüm problemlerin tanı ve tedavisi için hizmet veren sağlık kuruluşudur. Lara Diş Kliniği olarak başarılı bir şekilde sağlık sektöründe hizmet vermekte olan kliniğimiz; alanında uzman, deneyimli hekimleri ile birlikte pek çok hastanın gülümsemesini sağlamaktadır.

Sağlık sektöründeki hizmet anlayışımız ”Önce Sağlığınız” olmakla birlikte; hem sağlık problemlerinize hem de estetik açıdan taleplerinize yönelik sizlere özel hassasiyet göstererek tanı koymakta ve son derece detaylı tedavi planı sürecinizi başlatarak, sizlere özel gülüşler oluşturmaktayız.

Öne Çıkan Hizmetlerimiz

  • Lara Diş İmplantı
  • Lara Gülüş Tasarımı
  • Lara Zirkonyum Kaplama
  • Lara Porselen Diş Kaplama
  • Lara Diş Beyazlatma
  • Lara Protez Diş
  • Lara Çene Cerrahisi
  • Lara Ortodonti
  • Lara Pedodonti
Antalya Lara Diş Kliniği

En iyi Diş Kliniğini Bulduğumdan Nasıl Emin Olabilirim?

En iyi diş kliniği tercihinde bulunmak için kliniğin çalışmış oldukları alanında uzman hekimlerin deneyimi, başarısı, tecrübesi hakkında bilgi edinmeli ve bu özelliklere göre tercihte bulunmalısınız. Klinik seçiminde önemli olan diğer bir konu ise komplike tedavilerin gerçekleştirip gerçekleştirelemeyeceğidir. Örnek verecek olursak; çocuğunuz için doktor arayışındaysanız hem de kendiniz için gülüş tasarımı yaptırmak istiyorsanız bu noktada seçmiş olduğunuz diş kliniğinin hem pedodonti hem de gülüş tasarımı hizmeti verdiğinden emin olmalısınız.

Kliniğimiz Türkiye’nin her yerinden hasta kabul etmekle beraber, farklı ülkelerden de pek çok kişinin tercihi olmaktadır. Kişiye özel hizmet prensibiyle hareket eden Lara Diş Polikliniği şık, konforlu ve sterilize edilmiş ortamı ile hastalara en uygun koşullarda tanı ve tedavi hizmeti alma ayrıcalığını yaşatmaktadır.

Kalitenin sağlıkla buluştuğu polikliniğimiz alanında uzman ve deneyimli hekimleriyle geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Lara Panoramik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Bize Ulaşın

Çağlayan Mah. Bülent Ecevit Bulvarı . Park Residence Evleri No:112/B