Sitede Ara

ANTALYA Dikişsiz İmplantlar

Klasik implant tedavisinde kesi ve dikiş uygulaması varken gelişen teknolojiyle beraber kesi ve dikişsiz olarak da implant işlemi uygulaması gerçekleşebilmektedir.

Dikişsiz İmplantlar
Formu Doldurun Bize Ulaşın

Dikişsiz İmplant Nedir? Hangi Durumlarda Yapılır?

Antalya’daki en iyi dikişsiz implant işlemi için Panoramik Diş Kliniği’ne hoş geldiniz! Uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetlerimizle dişlerinizi kaybetme endişesi olmadan gülümseyebilirsiniz.

Flepsiz implant olarak da bilinen dikişsiz implant teknolojisinde, implant tedavisi sonrası diş etlerine dikiş atılmaz bunun yerine lazer teknolojisi kullanılır. Robotik implant uygulaması olarak da bilinen dikişsiz implant tedavisi dikişsiz olarak uygulanan implant tedavi çeşididir.

Şu durumlarda robotik lazer implant tedavisine başvurulmalı:

 • Diş eksikliği yaşayanlar,
 • Diş eksikliğinden dolayı kemik erimesi problemi ile karşılaşmak istemeyenler,
 • Kullandıkları protez yüzünden konuşma bozukluğu ve tat almada sorun yaşayan hastalar,
 • Yapıştırıcı olmadan protezlerini kullanamayanlar için dikişsiz implant tedavisinden yararlanmalıdırlar.
Dikişsiz İmplant Nedir?
Dikişsiz İmplant Kimler İçin Uygundur

Flepsiz İmplant Operasyonu Kimler İçin Uygundur?

Diş hekimlerimiz tarafından yapılan muayeneler sonrası uygun aday olup olmadığınıza karar verilir. Bazı kişilerde implant uygulaması gerçekleşmemelidir. Bu kişiler;

Flepsiz implant uygulaması uzman doktorlar tarafından ilk muayene sonrası ve 3D cihazların ardından karar verilmesi gereken bir prosedürdür. Yeterli kemik hacmine sahip her kişide dikişsiz implant uygulamasına başvurulabilir. Hastanın dikişsiz cerrahiye uygun olup olmadığının anlaşılabilmesi için çene kemiğinin üç boyutlu görüntüsünün alınarak hekim tarafından analiz edilmesi gerekli olduğu unutulmamalıdır.

Dikişsiz Lazerle İmplant Nasıl Uygulanır?

 • İlk adım hastanın diş ölçümleri yapılır ve tomografisi çekilir.
 • 3D olarak görüntü alınır ve dijital ortama aktarılır.
 • Ardından kemik ve diş eti ölçüm cihazları ile beraber diş eti ve kemiklerin ölçümü gerçekleştirilir.
 • Ölçümler ile hangi açılarla, hangi bölgelere, hangi ölçülerle implant uygulaması yapılacağı belirlenir.
 • Bu şekilde 3D olarak görüntü alınmasıyla beraber hastanın ağzında kesi açılmasının önüne geçilir.. 
 • Kemikler görüntülerle analiz edilir vestentler yardımıyla implantlar yerleştirilir. İmplantlar bilgisayarda yerleştirilmesi planlandığı gibi hastanın ağzına yerleştirilir. Böylelikle hastanın ağzında kesi açılmadan implant yapımı gerçekleştirilir.
 • Dikişsiz implant toplam süresi ortalama olarak 1 veya 1.5 dakika sürmektedir.

Dikişsiz İmplant Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Panoramik Diş Kliniği ile Flepsiz İmplant İşleminin Avantajlarını Keşfedin! Antalya’da en iyi diş hekimleri sizinle ilgileniyor. Öncesi-sonrası galerimizdeki başarı hikayeleri ve son teknoloji cihazlarımızla sağlıklı bir gülüşe kavuşun.

 • Dikiş atılmadığı için kanama ve şişme gibi olaylar yaşanmaz.
 • Daha kısa sürede işlem sonlanır. 10-20 dk da dikişsiz implant süreci tamamlanır.
 • Operasyon öncesi ya da sonrası ağrı oluşmaz. Kısa sürede sosyal hayatınıza geri dönüş sağlayabilirsiniz.
 • Şeker hastaları rahatlıkla tercih edebilir.
 • Klinik ve cerrah seçimi doğru yapıldığı takdirde %100 başarı sağlayan bir uygulamadır.
Dikişsiz Lazerle İmplant Tedavisi Nasıl Uygulanır?
Dikişsiz İmplant Fiyatları

Antalya Dikişsiz İmplant Fiyatları

Sağlıklı gülüşler için en iyi çözüm! Antalya Dikişsiz İmplant Tedavisi, Panoramik Diş Kliniği’nde son teknoloji cihazlarla yapılan kaliteli ve uygun fiyatlı tedavilerle size özgüven kazandırır.

Antalya dikişsiz implant fiyatları, hastanın diş durumu, tedavi süresi göre değişkenlik göstermektedir. Net bir fiyat bilgisi almak için diş hekiminden randevu alarak ilk kontrolden geçmeniz gerekmektedir.

Antalya Dikişsiz İmplant Uygulamasında Panoramik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Antalya’daki en iyi diş hekimleri tarafından uygulanan lazerle dikişsiz implant tedavisi için sizi Panoramik Diş Kliniği’ne bekliyoruz. Kaliteli hizmetlerimiz ve avantajlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için randevu alın.

Antalya Panoramik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, ağız ve diş sağlığında doğru teşhis, planlama ve tedavinin önemine değer vererek süreci yönetmektedir. Antalya dikişsiz implant hizmeti veren panoramik diş kliniğinin bünyesinde bulunan uzman doktor kadrosu ve deneyimli personeli, her hastası ile  aynı özveriyle ilgilenmekte ve size özel dikişsiz implant planlamalarını gerçekleştirmektedir.

Gülümseten Google Yorumları

Değerli tecrübelerini bizimle paylaşan tüm hastalarımıza teşekkür ederiz.

Büşra Ç.

google

google

Profesyonel ekip ve hocallarla hızlı veçok pratik çözümlerle yaklaşan mükenmel bir klinik bence insanlar başka yerde zaman geçirmesin gerçekten dogru adres yaptıkları hizmet ve güler yüzden dolayı çok teşekkür ederim ayriyetten fatih hocama teşekkür ediyorum iyiki sizin gibi hekimler var teşekkür ediyorum

KA

Kadri A.

google

google

2014 yılında Esra hanım ile tanıştım orada ilgisi alakası çok güzel. Hastaya güven veriyor. Aynı zamanda Hüseyin bey ve Samed beye de muayene oldum. Ekip çok ilgili ve her sorunuzu anlayışla karşılayıp sakince cevap veriyorlar. Bir çok arkadaşımı gönderdim Esra hanıma hepsi çok memnun ayrıldı. Teşekkürler 🙏

LM

Leyla M.

google

google

Tertemiz, güler yüzlü, çok ilgili bir yer. Doktorların hepsi çok ilgili ve işinin ehli. Tüm diş tedavilerimiz için buraya geliyoruz. Kesinlikle tavsiye ederim. Çalışanlara emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

E.U

Emine U.

google

google

Hüseyin bey ve Samed beye muayene oldum. Ekip çok ilgili ve her sorunuzu anlayışla karşılayıp sakince cevap veriyorlar. Bir çok arkadaşımı gönderdim Esra hanıma hepsi çok memnun ayrıldı. Teşekkürler 🙏

M.A

Muhammet A.

google

google

Cok Güzel bir saqlik ocaqi.Bashda Hüseyn bey, olmakla hepinize teshekkürler !!! Profesyonel bir Kadronuz var hepsi de güleryüz 👍

K.K

Kenan K.

google

google

Tertemiz, güler yüzlü, çok ilgili bir yer. Doktorların hepsi çok ilgili ve işinin ehli. Tüm diş tedavilerimiz için buraya geliyoruz. Kesinlikle tavsiye ederim. Çalışanlara emeklerinden dolayı teşekkür ederim

HEKİMLERİMİZ

Dt. Hüseyin GÜREL

Diş Hekimi

Dt. Canan Büyükşengün

Diş Hekimi

Dt. Mustafa Gökhan Koyuncu

Diş Hekimi

Dt. Esra BOZMAZ

Diş Hekimi

Dr.Dt. Ali Gizli
Dr.Dt. Ali Gizli

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Yrd.Doç.Dr. Gülen KAMAK

Diş Eti Hastalıkları Uzmanı

Uzm.Dr. Şerife Özbunar Kurt

Ortodontist

Uzm.Dt. Çiğdem BÜYÜKKÖK

Pedodontist

Dt. Ertuğrul AĞCA

Diş Hekimi

Dt. Mehmet Salih Mert

Diş Hekimi

Dt. Kyamran GASANOV

Diş Hekimi

Dt. Engin SAHİNSOY

Diş Hekimi

Dt. Ali Burak IŞIK

Diş Hekimi

Dt. Samet Yılmaz
Dt. Samet Yılmaz

Diş Hekimi

Dt. Abdulveli Karluk
Dt. Abdulveli Karluk

Diş Hekimi

Dikişsiz İmplant SSS

Merak Ettikleriniz

Dikişsiz İmplant

Tamamen dişsiz olan kişilere iki şekilde dikişsiz implant uygulaması gerçekleştirilir. Bunlar;

 1. Hastanın mevcut hareketli protezlerinin içerisine baryum sülfat maddesi sürülmektedir. Ardından röntgen çekilmektedir. Kemik ve diş eti arasındaki mesafe bu şekilde tespit edilebilmektedir.
 2. Diğer bir yöntem ise hastanın çene kemiğine 2 veya 3 adet mini implant uygulaması gerçekleştirilir. Ardından çenenin  boyutlu görüntüsü alınır ve planlama yapılır.

Dikişsiz implant uygulaması kesi olmadan gerçekleştiği için ağrı yok denecek kadar az olmaktadır. Dikişsiz implantta hastanın dikiş atılmadığından yemek yerken çiğneme esnasında da herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalınmaz. Bu noktada dikişsiz implant süreci problemsiz geçtiğinden hastaların günlük hayatına dönmeleri de kolaydır.

Klasik implant süresi ile benzerlik taşıyan dikişsiz implant tedavi süresinde kalıcı diş hazırlığı ve yerleştirilmesi ortalama 6 ay kadar sürmektedir.

Klasik implant yönteminde öncelikli olarak implant yerleştirilmekte ve sonrasında protez ölçüsü alınarak, protezler yapılmaktadır. Dikişsiz implantta ise bu durum farklı gerçekleşmektedir. Öncelikle protezler planlanmakta ve sonrasında implantlar proteze uygun hale getirilmektedir. Bu da protezlerin daha stabil, estetik ve fonksiyonel olabilmesini sağlamaktadır.