Diş Beyazlatma Fiyatları

Diş Beyazlatma Fiyatları Diş Beyazlatma uygulamaları daha beyaz dişlere sahip olmak isteyen ve kişisel bakımına önem veren kişilerin tercih ettiği bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde beyaz, sağlıklı ve estetik dişlere sahip olurlar. Ayrıca yapılan tedavilerle dişlerin uzun ömürlü olması da amaçlanır.

Diş Beyazlatma Fiyatını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Diş beyazlatma fiyatları kişilerin diş yapısına göre farklılık gösterir. Uygulamanın yapılacağı yerde fiyatlar konusunda etkilidir.  Kullanılan malzemeler ve teknikler ücreti doğrudan doğruya etkilemektedir

Diş Beyazlatma Kalıcımıdır?

Diş Beyazlatma etkilerini hemen gördüğümüz güvenilir, hızlı ve ağrısız bir yöntemdir. Ağız ve diş sağlık sorunu olmayan her hastada uygulanabilir. Etkileri uzun süreler boyunca devam eder. Bakım uygulanırsa yada sararmaya sebep olacak alışkanlıklara devam edilmezse , kalıcı beyazlık korunur.

Dişlerde zamanla sararmalar görülür. Bunların yanı sıra günlük hayatımızda dişlerimizi pek çok sarartan sebep vardır. Bunlardan bazıları şöyledir…

  • Çeşitli ilaçların yan etkileri,
  • Sigara, çay, kahve ve kafein içeren içecekler,
  • Fazla flor alınması ,
  • Yoğun sigara kullanımı,
  • Renklendirici gıdalar; diş renklenmesinin en sık görülen nedenleridir.

Dişleri doğru teknik ile yeterli sürede bakım yapılıp; 6 ayda bir diş kontrolleri de aksatılmadan yapılmalıdır. Dişlerin neden ,hangi sebeple sarardığını , renk değiştirdiğini öğrenmek Diş Beyazlatma Fiyatları açısından bizlerin bir fikir sahibi olmamızı etkiler.

İletişim numaramızdan poliklinikliğimize ulaşarak uygulama hakkında detaylı bilgi alabilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Diş beyazlatma fiyatları ile ilgili hemen bilgi almak için buraya tıklayınız.

 

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Etmeyi Unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir