Diş Beyazlatma

Sağlıklı ve beyaz dişler herkes için büyük önem taşımaktadır. Bunun için insanlar rutin diş bakımlarını yapıyor ve hekimlerden destek alıyorlar.

Tanı & Uygulama

Sağlık sektörü hızlı bir şekilde ilerlemekte ve yeni cihazlar ile daha iyi hizmetler verilmektedir. Diş sağlığı alanında yaşanan gelişmeler de olumlu sonuçlar vermektedir. Yapılan tedaviler ile dişlerin daha uzun ömürlü olması sağlanmakta ve dişler işlevlerini sağlıklı olarak yerine getirmekteler. Diş teknolojisi ile dişler için daha pratik çözüm önerileri sunuluyor. Bunlardan biri de diş beyazlatma yöntemidir. Bu yöntem sayesinde dişler daha beyaz ve estetik olarak da daha iyi bir görünüm verecektir. Daha beyaz dişlere sahip olmak isteyenler diş beyazlatma yöntemiyle dişlerin yüzeyinde bulunan dişe zarar veren meddeler temizlenir ve beyazlatma jeliyle beyaz bir görünüme sahip olurlar.

Niçin Diş Beyazlatma Tekniğine Başvurulur

Kişisel bakımına önem veren insanlar diş sağlıklarına da büyük özen gösterirler. Dişlerdeki renk ya da şekil bozuklukları birçok insanı olumsuz yönde etkilemektedir. Özellikle psikolojik olarak etkilenen insanlar farklı çözüm yolları aramaya başlarlar. Fakat günümüz imkânları her türlü seçeneği insanlara sunmaktadır. Bu seçeneklerden biri de diş beyazlatma tekniğidir. Bu tekniği kullanan insanlar kendilerini daha rahat hissetmekteler ve rahat bir şekilde gülümseyerek etraflarına mutluluk saçıyorlar. Kliniklerde uygulanan diş beyazlatma tekniği yapılan medikal uygulamalarla daha kalıcı sonuçlar vermektedir. Ayrıca bu yöntem fiyat olarak da son derece uygun ve ekonomiktir.

Diş Beyazlatma Yöntem ve Teknikleri

Dişlerinin renginden rahatsızlık duyan insanlar diş beyazlatma yöntemlerine başvurmaktalar. Bunlar klinik ortamlarında yapılan jel ve ışıklar yardımıyla üç dört ton beyazlatma işlemleridir. Bu yöntem hem hızlı hem ekonomik hem de güvenilir bir yöntemdir. Bir diğer yöntem ise evde alınan hazır jeller yardımıyla yapılan beyazlatma yöntemidir. Klasik ve halk arasında yaygın olarak kullanılan yöntem ise karbonat yardımıyla yapılan yöntemdir. Diş beyazlatma tekniğinden herkes faydalanabilir. Ayrıca bu yöntemin sağlık açısından da hiçbir zararı yoktur fakat beyazlama tonları kişilerin diş renklerine bağlıdır. Sizlerde yapılan bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz alanında uzman kurumumuza başvurabilirsiniz.

Randevu Alın

0 242 259 22 66

Eğer dişlerinizde sarılık ya da kötü bir nefes kokusu mevcutsa uzman doktorlarımız sizler için en hızlı müdaheleyi yapacatır.

Randevu Alın