Sitede Ara

ANTALYA Pembe Estetik(Diş Eti Estetiği)

Pembe Estetik (Diş Eti Estetiği), diş etlerinizin normalden fazla gözükmesi anlamını taşımaktadır. Gülüşünüzü bozan bu durumu ortadan kaldırmak için ise pembe estetik (diş eti estetiği) tedavisi uygulanmaktadır.

Formu Doldurun Bize Ulaşın
pembe-estetik-nedir

Pembe Estetik (Diş Eti Estetiği) Nedir?

Diş Eti Estetiği için doğru adrestesiniz! Öncesi-sonrası galerimizi inceleyin ve Panoramik Diş Kliniği’nin en iyi diş hekimleri ile tanışın.

Pembe Estetik (Diş Eti Estetiği) ; diş etlerindeki çekilmelerin, renk değişimlerinin ve asimetrinin giderilmesini ve diş / diş etlerinin olması gereken standartlara getirilmesini sağlayan tedavi yöntemidir. Bu uygulama sayesinde, gülümseme ile öne çıkan diş eti görüntüsü azalır ve daha estetik bir görünüm elde edilir. Pembe estetik (diş eti estetiği) olarak da bilinmektedir.

Pembe Diş Eti Estetiği Kimler İçin Uygundur?

Panoramik Diş Kliniği’nde fark yaratan Pembe Estetik Tedavisi hizmetimizle, kaliteli hizmet anlayışımız ve yaratıcı tasarımlarımızla öne çıkıyoruz. Sizi özel tasarımlarımızı keşfetmeye davet ediyoruz!

Pembe Estetik, diş eti problemi yaşayan herkes için uygun bir tedavi yöntemidir. Diş eti görünümü sağlık açısından bir problem teşkil etmeyen ancak estetik açıdan kişinin kendisinde rahatsızlık uyandıran durumlarda da pembe estetik tedavisi uygulanabilir. 

Pembe estetik uygulaması genel olarak;

 • Diş eti görünümü fazla olma durumunda
 • Diş etinin çekilmesi durumunda
 • Diş aralarındaki boşluğun artması durumunda
 • Diş etlerinin şişmesi ve iltihaplanması durumunda
 • Diş etinin doğal rengini kaybetmesi durumunda uygulanabilir.

Pembe Diş Estetiği Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

Uygulanacak tedavi tamamen hastanın ihtiyacına göre değişiklik gösterir. Yapılan muayene sonrası uygulanacak yönteme karar verilir.

Pembe diş estetiği tedavi yöntemlerden bazıları:

 • Gingivektomi
 • Kron boyu uzatma
 • Dudak konumlandırma
 • Gingivoplasti
 • Küretaj
 • Flep operasyonu
pembe-estetik-dis-eti-tedavi-yontemleri
dis-eti-estetiginin-avantajlari

Diş Eti Estetiğinin Avantajları Nelerdir?

Antalya’da lider olan Panoramik Diş Kliniği’nde Diş Eti Estetiği, kaliteli hizmet ve son teknoloji cihazlarla unutulmaz bir deneyim sunuyor. Pembe Estetik Tedavisi avantajlarımızı keşfedin ve hayalinizdeki gülüşe kavuşun!

 • Kolay Uygulanır: Diş hekimi diş etlerini simetrik hale getirir ve estetik diş görünümü için büyük bir avantaj sağlar. Kısa süre içerisinde gerçekleşen bu işlem, hasta için kolay süreçtir ve gülüş estetiğine önemli katkısı vardır.
 • Ağız Sağlığının Korunmasını Destekler: Diş eti estetiği, diş iltihabı oluşumunu engeller. Diş eti çekilmeleri, diş etlerinde kanama, kötü koku ve ağız yaraları gibi olumsuzluklar da pembe estetik sayesinde engellenir.
 • Diş Eti Hassasiyetini Ortadan Kaldırır: Pembe estetik, diş etlerini daha sağlıklı hale getirdiği için yeme içme hassasiyeti de ortadan kalkar.
 • Estetik Bir Görünüm Sağlar: Dişlerin çok uzun görünmesi veya ayrık diş görüntüsüne sahip kişiler, pembe estetik ile olması gerektiği diş görünümüne sahip olabilir. diş eti estetiğinde dişler olması gereken seviyeye indirilir, diş etlerindeki renk değişiklikleri giderilir ve simetrik ve sağlıklı bir gülüş oluşturulur.

Pembe Estetik Nasıl Yapılır?

Dişeti estetiğinde uygulanacak yöntem, diş eti şikayetinin türüne göre değişiklik göstermektedir. Diş eti tedavisi öncesi gerçekleştirilen kapsamlı muayenenin ardından, uygulanacak tedavi planı belirlenir ve hastaya bilgilendirme sağlanır.

Diş eti tedavisi lokal anestezi ile yapılır. Bu sayede hasta tedavi sırasında herhangi bir acı hissetmez. Tedavi lazer kullanılarak 15 dakika gibi kısa bir sürede yapılabilmektedir.

Pembe Estetik Fiyatları

Panoramik Diş Kliniği’nde Diş Eti Estetiği Tedavisi, en iyi diş hekimleri ve öncesi-sonrası galerimizle buluşuyor. Deneyimli ekibimiz ve uygun fiyatlı tedavilerle hayalinizdeki gülüşe kavuşmanız için çaba sarf ediyoruz.

Antalya pembe estetik fiyatları, hastanın diş eti durumu ve tedavi süresine göre değişkenlik göstermektedir. Net bir fiyat bilgisi almak için diş hekiminden  randevu alarak ilk kontrolden geçmeniz gerekmektedir.

Antalya Diş Eti Estetiğinde Panoramik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Antalya’da Pembe Estetik konusunda en iyi hizmeti sunan Panoramik Diş Kliniği’nde, estetik diş hekimliği ve çeşitli tasarım seçenekleriyle hayalinizdeki gülüşe kavuşabilirsiniz. Randevunuzu hemen alın ve farkımızı keşfedin!

Antalya Panoramik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, ağız ve diş sağlığında doğru teşhis, planlama ve tedavinin önemine değer vererek süreci yönetmektedir. Antalya diş eti estetiği hizmeti veren panoramik diş kliniğinin bünyesinde bulunan uzman doktor kadrosu ve deneyimli personeli,her hastası ile  aynı özveriyle ilgilenmekte ve size özel diş eti estetiği tedavi planlamalarını gerçekleştirmektedir.

pembe-estetik-fiyatlari

Gülümseten Google Yorumları

Değerli tecrübelerini bizimle paylaşan tüm hastalarımıza teşekkür ederiz.

Büşra Ç.

google

google

Profesyonel ekip ve hocallarla hızlı veçok pratik çözümlerle yaklaşan mükenmel bir klinik bence insanlar başka yerde zaman geçirmesin gerçekten dogru adres yaptıkları hizmet ve güler yüzden dolayı çok teşekkür ederim ayriyetten fatih hocama teşekkür ediyorum iyiki sizin gibi hekimler var teşekkür ediyorum

KA

Kadri A.

google

google

2014 yılında Esra hanım ile tanıştım orada ilgisi alakası çok güzel. Hastaya güven veriyor. Aynı zamanda Hüseyin bey ve Samed beye de muayene oldum. Ekip çok ilgili ve her sorunuzu anlayışla karşılayıp sakince cevap veriyorlar. Bir çok arkadaşımı gönderdim Esra hanıma hepsi çok memnun ayrıldı. Teşekkürler 🙏

LM

Leyla M.

google

google

Tertemiz, güler yüzlü, çok ilgili bir yer. Doktorların hepsi çok ilgili ve işinin ehli. Tüm diş tedavilerimiz için buraya geliyoruz. Kesinlikle tavsiye ederim. Çalışanlara emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

E.U

Emine U.

google

google

Hüseyin bey ve Samed beye muayene oldum. Ekip çok ilgili ve her sorunuzu anlayışla karşılayıp sakince cevap veriyorlar. Bir çok arkadaşımı gönderdim Esra hanıma hepsi çok memnun ayrıldı. Teşekkürler 🙏

M.A

Muhammet A.

google

google

Cok Güzel bir saqlik ocaqi.Bashda Hüseyn bey, olmakla hepinize teshekkürler !!! Profesyonel bir Kadronuz var hepsi de güleryüz 👍

K.K

Kenan K.

google

google

Tertemiz, güler yüzlü, çok ilgili bir yer. Doktorların hepsi çok ilgili ve işinin ehli. Tüm diş tedavilerimiz için buraya geliyoruz. Kesinlikle tavsiye ederim. Çalışanlara emeklerinden dolayı teşekkür ederim

HEKİMLERİMİZ

Dt. Hüseyin GÜREL

Diş Hekimi

Dt. Canan Büyükşengün

Diş Hekimi

Dt. Mustafa Gökhan Koyuncu

Diş Hekimi

Dt. Esra BOZMAZ

Diş Hekimi

Dr.Dt. Ali Gizli
Dr.Dt. Ali Gizli

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Yrd.Doç.Dr. Gülen KAMAK

Diş Eti Hastalıkları Uzmanı

Uzm.Dr. Şerife Özbunar Kurt

Ortodontist

Uzm.Dt. Çiğdem BÜYÜKKÖK

Pedodontist

Dt. Ertuğrul AĞCA

Diş Hekimi

Dt. Mehmet Salih Mert

Diş Hekimi

Dt. Kyamran GASANOV

Diş Hekimi

Dt. Engin SAHİNSOY

Diş Hekimi

Dt. Ali Burak IŞIK

Diş Hekimi

Dt. Samet Yılmaz
Dt. Samet Yılmaz

Diş Hekimi

Dt. Abdulveli Karluk
Dt. Abdulveli Karluk

Diş Hekimi

pembe-estetik-sss

Merak Ettikleriniz

Gummy Smile (Diş Eti Gülümsemesi)

Diş Eti Estetiği, diş etlerinizin normalden daha fazla görünmesi durumudur. Güzel bir gülümsemeye sahip olmanızı engelleyen bu durumdan kurtulmak için ise diş eti estetiğine başvurabilirsiniz.

Pembe estetik tedavisi,lokal anestezi ile yapıldığından ağrı hissedilmez. Ameliyattan sonra anestezinin etkisiyle bir miktar ağrı olur ancak bu ağrı doktorun önerdiği ağrı kesiciler ile kolayca geçer.

Diş eti estetik tedavisi çoğunlukla lazer ile uygulandığından kanama olmaz. Bu nedenle iyileşme süreci daha hızlı olur ve diş etleri 2 hafta içinde tamamen iyileşir.

Diş eti çizgisinin altında büyüyen bakteriler (dişeti altı diş plağı) kötü bir kokuya sahiptir ve temizlenmezse ağız kokusunu arttırabilir. Pembe estetik ile diş eti altında bulunan iltihap giderilir ve kötü kokunun önüne geçilir.

Yurtdışından gelecek olan hastalarımız için Diş Eti Estetiği tedavisi hastalarımızın tatillerini bölmeyecek şekilde planlanır ve gerçekleşir.

Diş Eti Estetiği tedavi fiyatı hastanın diş durumuna göre değişkenlik gösterir. Net bir fiyat bilgisi almak adına ilk muayene kesinlikle şarttır. Diş Eti Estetiği tedavisi hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilir ve ilgili sayfadan randevu oluşturabilirsiniz.