Diş Hastanesi Antalya

Diş hastanesi Antalya bölgesinde oldukça fazladır. Kliniğimizin de Güzeloba, Konyaaltı ve Çağlayan da  şubeleri bulunmakta olup ağız, diş ve çene sağlığını ilgilendiren tüm problemler hizmet alanımıza girmektedir.

Dental İmplant Uygulamaları) başta olmak üzere tüm ağız ve diş çene cerrahisi uygulamaları, Çocuk Diş Hekimliği (Pedodonti), Lamine Veneer ve Zirkonyum Kaplama Uygulamaları (Gülüş Estetiği), Lingual Ortodonti- Invisalign Ortodonti, Periodotontoloji (Diş Eti Tedavileri), Endodonti (Kanal Tedavileri) gibi tüm branşlarda tanı ve tedavi hizmeti verilmektedir.

Uzman hekim kadromuz kapsamlı ağız ve diş muayeneleri, tedavileri ve bakımı gerçekleştirerek hasta memnuniyeti sağlamaktadır.

Çocuk diş tedavileri ise özel Pedodonti kliniğimizde yapılmaktadır.

Diş hekimi korkusunu ortadan kaldıran hastanemiz, sağlık sektöründe verdiği hizmetlerle evrensel değerler çerçevesinde, uluslararası kalite standartlarına uyum sağlamaktadır.

Antalya En İyi Diş Hastanesi

Özellikli branşlarda uzmanlaşmış ve uluslararası alanda başarılara imza atmış olan güçlü ve akademik kadromuz, tecrübeli sağlık çalışanlarımız ve uzman doktorlarımızla hastalarımıza nitelikli hizmet sunuyoruz.

Antalya diş hastanesi olarak üst düzey hijyen standartlarına uygun hareket ediyoruz. Hastanemizde ağız ve diş tedavileri özel olarak ayrılan ortamlarda üst düzey hijyen önlemleri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

Üstün teknolojik donanımlarla bilimin öncülüğünde sunduğumuz tedavi hizmetleri maximum başarı sağlamaktadır. Çünkü en önemli hedefimiz her zaman hasta memnuniyetidir.

Ağız ve diş sağlığını ilgilendiren tüm bilim dallarında gelişmiş tedavi yöntemleriyle hizmet veriyoruz. Bu nedenle uluslararası hastalar için de bir referans merkeziyiz.

Hizmetlerimiz

Diş hastanesi Antalya adı altında Çağlayan, Konyaaltı ve Güzeloba ilçelerinde hizmet veriyoruz. Bu kapsamda faaliyet alanlarımızdan bazıları şöyledir:

  • Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi
  • Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
  • Pedodonti
  • Ortodonti
  • Endodonti
  • Protetik Diş Tedavisi
  • Restoratif Diş Tedavisi

 

Alanında ilklere imza atmayı hedefleyen hastanemiz, bu itibarla hizmet kalitesini her geçen gün iyileştirmektedir. Kendisini yeniliğe ve hastalarına adamış olan polikliniklerimizde mesleki deneyim hizmet içi eğitimle desteklenmektedir. Nitelikli ve sürekli hizmet üretmek temel amacımız olup hastaların tüm ihtiyaçlarına en kısa zamanda akılcı ve kaliteli çözümler üretiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir