Diş Polikliniği Antalya

Diş Polikliniği Antalya

Diş polikliniği Antalya sağlık sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Antalya’nın çeşitli ilçelerinde hizmet veren kliniğimiz, bu sektörün öncüleri arasında yer almaktadır.

Güzeloba Diş Polikliniği, Konyaaltı Diş Polikliniği ve Çağlayan Diş Polikliniği şubelerimizdir.

Diş Polikliniği Antalya Hizmetleri

Ağız, diş ve çene sağlığı konusundaki tüm problemlerin çözüme ulaştırıldığı polikliniklerimiz, bu alanda nitelikli tanı, tedavi ve bakım hizmetleri sunmaktadır. Öte yandan koruyucu diş hekimliği uygulamaları da hizmet kapsamımıza dâhildir. Polikliniklerimiz bünyesinde faaliyet gösteren branşlardan bazıları şunlardır:

  • Ortodonti
  • Pedodonti ( Çocuk Ağız-Diş Sağlığı )
  • Cerrahi Ve İmplantoloji
  • Periodontoloji
  • Estetik Diş hekimliği
  • Dolgu Tedavisi-Konservatif Diş Tedavisi
  • Endodonti
  • Protetik Diş Hekimliği

Tabii ki diş polikliniği Antalya olarak verdiğimiz hizmetler bunlardan ibaret değildir. Diş hekimliğinin ilgi alanına giren tüm branşlar hizmet kapsamımızda kendine yer bulmaktadır.

Uluslararası sertifika ve akreditasyonlar güvencesiyle hizmet sunan polikliniklerimiz, bilimsel güvence altında güçlü akademik kadrosuyla Güzeloba, Çağlayan ve Konyaaltı’da hizmet vermektedir.

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi, Ağız, Diş ve Çene Hastalıkları Radyolojisi, Endodonti, Diş Hastalıkları ve Tedavisi, Ortodonti ve Pedodonti, Protetik Diş Tedavisi dallarında tecrübeli, modern teknolojiyi takip eden kadromuzla faaliyet gösteriyoruz.

Hastalarımızı hem ağız ve diş sağlığı üzerine bilgilendiriyor, hem de kişiye özgü tedavi planlamasıyla en iyi sonucu elde ediyoruz.

Diş Polikliniği Antalya Fiyatları

Üstün hizmet kalitemizi uygun fiyat politikamızla birleştirerek hastalarımıza ekonomik çözümler sunuyoruz. Çünkü biliyoruz ki sağlık, sadece yüksek bütçesi olanların değil herkesin hakkı. Bu doğrultuda tüm polikliniklerimiz bütçe dostu fiyat, sağlık dostu hizmet anlayışıyla hareket ediyor.

Antalya diş polikliniği fiyatları değişiklik gösterse de hizmet kalitemiz hiç değişmiyor. Kurulduğumuz ilk günden bu yana aynı çizgide, misyon ve vizyonumuza bağlı kalarak ilerlemeyi sürdürüyoruz.

Hastalarımıza daha nitelikli hizmet verebilmek için iyileştirmelerde bulunuyor, kendimizi teknoloji ve bilim ışığında geliştirmeye devam ediyoruz. Bunları yaparken Antalya dental turizmine de katkıda bulunuyor, ülkemizin ilerlemesinde pay sahibi olmaktan gurur duyuyoruz.

Şehir içi ve şehir dışından birçok hastaya hizmet veren polikliniklerimiz, yurt dışından da yüzlerce hastanın tercihi oluyor. Kaliteli hizmet almak, arzu ettiği sonuca ayrıcalıklı fiyat ve kişiye özel muamele ile ulaşmak isteyenler çözümü polikliniklerimizde buluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir