Panoramik Ağız ve Diş Sağlığı

Panoramik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ağız ve Diş Sağlığında doğru teşhis, planlama ve tedavininönemine olan inançla kurulmuştur.

Neden bizi seçmelisiniz ?

Tüm şubelerinde tedavi, oral diagnoz ve radyoloji, lazer periodontoloji, ortodonti, pedodonti, endodonti, protez, çene cerrahisi ve implantoloji, diş beyazlatma (bleaching), estetik ve acil diş hekimliğini bulunduran Özel Panoramik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, uzman doktor kadrosu ve deneyimli personeli ile “önce sağlığınız” hizmet anlayışını benimseyerek çalışmaktadırlar.

Gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek en son yenilikleri bünyesine dahil eden polikliniğimiz, sürekli hasta memnuniyeti odaklı, kaliteli, güvenilir ve tedavi edici dis hekimligi hizmetlerini sunmaktadır.

Güvenlilir ve Kaliteli Hizmet

Hekimlerimiz, hastalarımızın ihtiyaç ve beklentilerini; yasal şartları ön planda tutarak, ulusal ve uluslararası standartlar ve bilimsel ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda, en üst düzeyde, kaliteli, etkin ve verimli bir şekilde karşılamak.

Kişiye Uygun Tedavi

Sizi Güldürmek İçin Çalışıyoruz.Panoromik Laboratuvar Kendi teknisyenlerimizin görev aldığı diş protez laboratuvarımız ile sizlere daha kaliteli hizmet vermek adına çalışıyoruz.

Deneyimli Hekimlerimiz

Mesleğinde Uzman Kadromuz ile Sizi ve Sevdiklerinizi Güldürmeyi Seviyoruz. Uzman Kadromuza Buradan Göz Atabilirsiniz.

Anında Hizmet

Tedavi planınız, her aşama derhal uygulanmak üzere sürekli ilerleme için tasarlanmıştır.

Kalite ve Güvenlik

Yönetim danısmanlık hizmetlerimiz müsterilerimizin en kritik sorunlarına ve fırsatlarına odaklanmaktadır. Bunlar strateji, pazarlama, organizasyon, operasyonlar, teknoloji, dönüsüm, dijital, gelismis analitik, kurumsal finansman, birlesme ve satın almalar ve tüm sektörlerde ve cografyalarda sürdürülebilirliktir.

Bize
Danışın

0544 348 0735