Sitede Ara

ANTALYA İki İmplant Arası Köprü

Diş kayıplarında uygulanan tedavilerde diğer dişlerde aşındırma ve kesim gibi işlemler gerektirebilir. Bu en son başvurulması gereken tedavi yöntemidir. İki implant arası köprü tedavisi komşu dişlerde aşındırma ya da kesi işlemi gerektirmeden dişiniz tedavi edilmektedir.

Çünkü bu işlem klasik köprü tedavilerindeki gibi komşu dişlerin yapısında küçültme ya da aşındırma yapmayı gerekli kılmamaktadır. Köprü dişler direkt olarak yerleştirilen implantların üzerine takılacağı için çevre dokulara minimal dokunuşlarla bölgedeki estetik ve fonksiyon açısından rehabilite etmektedir.

İki İmplant Arası Köprü
Formu Doldurun Bize Ulaşın
İki İmplantla Köprü Tedavisi Nasıl Yapılır?

İki İmplant Arası Köprü Nedir? 

Panoramik Diş Kliniği’ne hoş geldiniz! Antalya’da iki implant arası köprü tedavisi için sizleri bekliyoruz. Uygun fiyatlarımız ve kaliteli hizmetlerimizle kaygısız bir şekilde gülümseyebilirsiniz.

İmplant destekli köprü, iki adet implant desteği kullanılarak araya bir veya iki tane daha diş konulması yolu ile 3 ya da 4 dişin ağıza yerleştirilmesi işlemidir. Yapılan köprü tedavisi ile her diş için ayrı implant yapmaya gerek kalmamaktadır. İki implant arası köprü ile hasta hem fonksiyonel hem de estetik açıdan elde etmek istediği sonuca ulaşır. 

İki İmplantla Köprü Tedavisi Nasıl Yapılır?

  • İlk olarak diş hekimlerimiz tarafından genel muayene gerçekleştirilir. 
  • Muayene sonrası olmayan komşu dişin yerine implant uygulaması yapılır.
  • İmplant yapım aşaması geçildikten sonra çene yapısı ve dişlerin ölçüsü alınır.
  • Dijital ortamda diş son şeklini alır.
  • Ardından laboratuvar ortamında hazırlanır
  • En geç iki hafta içerisinde implant destekli köprü işleminiz yapılmış olur. 

İki İmplant Arası Köprü Tedavisinin Avantajları Nelerdir?

Panoramik Diş Kliniği’yle Antalya’da implant destekli köprü tedavisinin avantajlarını keşfedin. Sizinle ilgilenen en iyi diş hekimleriyle sağlıklı bir gülüşe, öncesi-sonrası galerimizdeki başarı hikayeleri ve son teknoloji cihazlarımızla kavuşun.

  • Dişlerde oluşabilecek kaymaların önüne geçilir
  • Diş etinde ve kemikte gerçekleşecek erimelerin önüne geçilir.
  • Klasik köprü uygulaması dişlerin çürümesine yol açarken, iki implant arası köprü uygulamasında dişlerde çürüme olmaz.
  • Hareketli protez kullanımını ortadan kaldırır.

İmplant üstü köprü uygulamasında çevredeki dişlere dokunulmadan işlem tamamlanır.

İki İmplant Arası Köprü Tedavisinin Avantajları Nelerdir?
İki İmplant Arası Köprü Fiyatları

İki İmplant Arası Köprü Fiyatı Nedir?

Sağlıklı gülüşler için en iyi çözüm! Antalya İki İmplant Arası Köprü Tedavisi, Panoramik Diş Kliniği’nde son teknoloji cihazlarla yapılan kaliteli ve uygun fiyatlı tedavilerle size özgüven kazandırır.

Antalya iki implant arası köprü fiyatları, hastanın diş durumu, tedavi süresine göre değişkenlik göstermektedir. Net bir fiyat bilgisi almak için diş hekimimizden randevu alarak ilk kontrolden geçmeniz gerekmektedir.

Antalya İki İmplant Arası Köprü Tedavisinde Panoramik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Antalya’daki en iyi diş hekimleri tarafından uygulanan İki İmplant Arası Köprü tedavisi için sizi Panoramik Diş Kliniği’ne bekliyoruz. Kaliteli hizmetlerimiz ve avantajlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için randevu alın.

Antalya Panoramik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, ağız ve diş sağlığında doğru teşhis, planlama ve tedavinin önemine değer vererek süreci yönetmektedir. Antalya iki implant arası köprü hizmeti veren panoramik diş kliniğinin bünyesinde bulunan uzman doktor kadrosu ve deneyimli personeli, her hastası ile aynı özveriyle ilgilenmekte ve size özel iki implant arası köprü tedavi planlamalarını gerçekleştirmektedir.

Gülümseten Google Yorumları

Değerli tecrübelerini bizimle paylaşan tüm hastalarımıza teşekkür ederiz.

Büşra Ç.

google

google

Profesyonel ekip ve hocallarla hızlı veçok pratik çözümlerle yaklaşan mükenmel bir klinik bence insanlar başka yerde zaman geçirmesin gerçekten dogru adres yaptıkları hizmet ve güler yüzden dolayı çok teşekkür ederim ayriyetten fatih hocama teşekkür ediyorum iyiki sizin gibi hekimler var teşekkür ediyorum

KA

Kadri A.

google

google

2014 yılında Esra hanım ile tanıştım orada ilgisi alakası çok güzel. Hastaya güven veriyor. Aynı zamanda Hüseyin bey ve Samed beye de muayene oldum. Ekip çok ilgili ve her sorunuzu anlayışla karşılayıp sakince cevap veriyorlar. Bir çok arkadaşımı gönderdim Esra hanıma hepsi çok memnun ayrıldı. Teşekkürler 🙏

LM

Leyla M.

google

google

Tertemiz, güler yüzlü, çok ilgili bir yer. Doktorların hepsi çok ilgili ve işinin ehli. Tüm diş tedavilerimiz için buraya geliyoruz. Kesinlikle tavsiye ederim. Çalışanlara emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

E.U

Emine U.

google

google

Hüseyin bey ve Samed beye muayene oldum. Ekip çok ilgili ve her sorunuzu anlayışla karşılayıp sakince cevap veriyorlar. Bir çok arkadaşımı gönderdim Esra hanıma hepsi çok memnun ayrıldı. Teşekkürler 🙏

M.A

Muhammet A.

google

google

Cok Güzel bir saqlik ocaqi.Bashda Hüseyn bey, olmakla hepinize teshekkürler !!! Profesyonel bir Kadronuz var hepsi de güleryüz 👍

K.K

Kenan K.

google

google

Tertemiz, güler yüzlü, çok ilgili bir yer. Doktorların hepsi çok ilgili ve işinin ehli. Tüm diş tedavilerimiz için buraya geliyoruz. Kesinlikle tavsiye ederim. Çalışanlara emeklerinden dolayı teşekkür ederim

HEKİMLERİMİZ

Dt. Hüseyin GÜREL

Diş Hekimi

Dt. Canan Büyükşengün

Diş Hekimi

Dt. Mustafa Gökhan Koyuncu

Diş Hekimi

Dt. Esra BOZMAZ

Diş Hekimi

Dr.Dt. Ali Gizli
Dr.Dt. Ali Gizli

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Yrd.Doç.Dr. Gülen KAMAK

Diş Eti Hastalıkları Uzmanı

Uzm.Dr. Şerife Özbunar Kurt

Ortodontist

Uzm.Dt. Çiğdem BÜYÜKKÖK

Pedodontist

Dt. Ertuğrul AĞCA

Diş Hekimi

Dt. Mehmet Salih Mert

Diş Hekimi

Dt. Kyamran GASANOV

Diş Hekimi

Dt. Engin SAHİNSOY

Diş Hekimi

Dt. Ali Burak IŞIK

Diş Hekimi

Dt. Samet Yılmaz
Dt. Samet Yılmaz

Diş Hekimi

Dt. Abdulveli Karluk
Dt. Abdulveli Karluk

Diş Hekimi

İki İmplant Arası Köprü Hakkında Merak Edilenler

Merak Ettikleriniz

Köprü Tedavisi

Ağzımızdaki dişlerin eksik kaldığı durumlarda dişlerin tedavisi için köprü diş yapılır. Köprü diş tedavisi, bir veya birden fazla eksik dişin, diş boşluğunun her iki tarafındaki komşu dişlerden destek alınması ile iki diş arasında bir köprü oluşturulmasıdır.

Birden fazla boşluk olan dişlerde, implant destekli köprü uygulanır. Geleneksel diş köprülerinde yan dişler kesilip destek sağlanır. Ancak bu uygulamada üç, dört diş kaybı yan yana olsa dahi, iki adet implant ile köprü yapılabilir.

Plağı çıkarmak için özel cihazlara ihtiyaç olacaktır. Son olarak, köprüler implantlar kadar uzun ömürlü değildir. Bunları daha sonra değiştirmeniz gerekecektir.

Birden fazla boşluk olan dişlerde, implant destekli köprü uygulaması yapılır. Geleneksel diş köprülerinde yan dişler kesilip destek sağlanır. Ancak bu uygulamada üç, dört diş kaybı yan yana olsa dahi, iki adet implant ile köprü yapılması mümkündür. Boş alanların iki ucuna birer adet implant yerleştirilir. İki diş implant olan tarafta kalır. Orta alanda bulunan diş ise implantlar sayesinde tutunur ve yerleştirme işlemi gerçekleşir.