Sitede Ara

ANTALYA Kök Hücre İmplant

Diş implantlar, titanyum materyalinden üretilmiş kaybedilen dişler yerine kullanılan fonksiyon ve estetik görünümü sağlamak amacıyla yerleştirilen yapay diş kökleridir.

Diş implantlarını çene bölgesine yerleştirmek için ye yeterli genişlikte ve uzunlukta çene kemiğine ihtiyaç duyulmaktadır. İmplant (diş ekimi) tedavisinde karşılaşılan en büyük güçlük ise dişsiz çene kemiği bölgesinde, implant yuvasını oluşturacak yeterli kemik bulunmamasıdır. İmplant bölgesinde kemikle ilgili bir işlem yapılması ve işlemin daha başarılı olması için kök hücre implanttan faydalanılmalıdır.

Kök Hücre İmplant
Formu Doldurun Bize Ulaşın

Kök Hücre İmplant Nedir? 

Antalya Kök Hücre İmplant işlemi için Panoramik Diş Kliniği’ne hoş geldiniz! Uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetlerimizle dişlerinizi kaybetme endişesi olmadan gülümseyebilirsiniz.

Kök hücre implant tedavisi  ya da PRF/PRP( platelet-rich plasma) yani plateletten zengin plazma yöntemi kişinin kendi kan örneği ile kemik oluşumu ve iyileşme  iyileşme hızını arttırmak için tercih edilmektedir.

İşlem öncesi sizin kan hücrelerinizin içerisinde bulunan kök hücreler operasyon öncesi kan alımı ve küçük bir işlemden geçmesi ile implant cerrahisinde yer alan kemik oluşturma işleminin başarısını arttırmaktadır.

Kök Hücre İmplant Nedir?
Kök Hücre (PRF/PRP) Tedavisinin Fiyatları

Kök Hücre (PRF/PRP) İmplant Tedavisinin Avantajları

Panoramik Diş Kliniği ile Kök Hücre (PRF/PRP) İşleminin Avantajlarını Keşfedin! Antalya’da en iyi diş hekimleri sizinle ilgileniyor. Öncesi-sonrası galerimizdeki başarı hikayeleri ve son teknoloji cihazlarımızla sağlıklı bir gülüşe kavuşun.

PRF/PRP yani kök hücre tedavisi birçok tıbbi branşta tercih edilmektedir. Tercih edilmesinin nedenlerini şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Daha kolay iyileşme avantajı sunar.
 • Tedavi başarı oranının artmasını sağlar.
 • Daha iyi kemik oluşumu
 • Kanamayı daha hızlı durdurur.
 • Toksik (zehirli) değildir.
 • Hastanın kendi kanından elde edildiği için bağışıklık sisteminin reaksiyon göstermez.
 • Kandan 10 dakikada üretilen PRF ile diş etinin ve kemiğin onarımı ve büyütülmesi çok daha hızlı olur.

Kök Hücre Tedavi Uygulaması Nasıl Uygulanır?

 • PRF  kan hücresi için hastadan kan alınır
 • Özel bir medikal santrifüj makinesi ile kan trombosit konsantrasyonu haline dönüşür
 • Bu trombosit konsantrasyonundan beyaz kan hücreleri ve kan damarı büyütücü etken maddeleri açısından zengin zarlar üretilir
 •  Daha sonra bu zarlar hastanın iyileşmesi gereken bölgesine konulur

Kök Hücre (PRF/PRP) Tedavisinin Fiyatları

Sağlıklı gülüşler için en iyi çözüm! Antalya Kök Hücre Yöntemi, Panoramik Diş Kliniği’nde son teknoloji cihazlarla yapılan kaliteli ve uygun fiyatlı tedavilerle size özgüven kazandırır.

Antalya kök hücre fiyatları, hastanın diş durumu ve tedavi süresine göre değişkenlik göstermektedir. Net bir fiyat bilgisi almak için diş hekiminden randevu alarak ilk kontrolden geçmeniz gerekmektedir.

Antalya Kök Hücre Tedavisinde Panoramik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Antalya’daki en iyi diş hekimleri tarafından uygulanan kök hücre işleminden faydalanmak için sizi Panoramik Diş Kliniği’ne bekliyoruz. Kaliteli hizmetlerimiz ve avantajlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için randevu alın.

Antalya Panoramik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, ağız ve diş sağlığında doğru teşhis, planlama ve tedavinin önemine değer vererek süreci yönetmektedir. Antalya kök hücre tedavi hizmeti veren panoramik diş kliniğinin bünyesinde bulunan uzman doktor kadrosu ve deneyimli personeli, her hastası ile aynı özveriyle ilgilenmekte ve size özel bir kök hücre tedavi planlamalarını gerçekleştirmektedir.

Gülümseten Google Yorumları

Değerli tecrübelerini bizimle paylaşan tüm hastalarımıza teşekkür ederiz.

Büşra Ç.

google

google

Profesyonel ekip ve hocallarla hızlı veçok pratik çözümlerle yaklaşan mükenmel bir klinik bence insanlar başka yerde zaman geçirmesin gerçekten dogru adres yaptıkları hizmet ve güler yüzden dolayı çok teşekkür ederim ayriyetten fatih hocama teşekkür ediyorum iyiki sizin gibi hekimler var teşekkür ediyorum

KA

Kadri A.

google

google

2014 yılında Esra hanım ile tanıştım orada ilgisi alakası çok güzel. Hastaya güven veriyor. Aynı zamanda Hüseyin bey ve Samed beye de muayene oldum. Ekip çok ilgili ve her sorunuzu anlayışla karşılayıp sakince cevap veriyorlar. Bir çok arkadaşımı gönderdim Esra hanıma hepsi çok memnun ayrıldı. Teşekkürler 🙏

LM

Leyla M.

google

google

Tertemiz, güler yüzlü, çok ilgili bir yer. Doktorların hepsi çok ilgili ve işinin ehli. Tüm diş tedavilerimiz için buraya geliyoruz. Kesinlikle tavsiye ederim. Çalışanlara emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

E.U

Emine U.

google

google

Hüseyin bey ve Samed beye muayene oldum. Ekip çok ilgili ve her sorunuzu anlayışla karşılayıp sakince cevap veriyorlar. Bir çok arkadaşımı gönderdim Esra hanıma hepsi çok memnun ayrıldı. Teşekkürler 🙏

M.A

Muhammet A.

google

google

Cok Güzel bir saqlik ocaqi.Bashda Hüseyn bey, olmakla hepinize teshekkürler !!! Profesyonel bir Kadronuz var hepsi de güleryüz 👍

K.K

Kenan K.

google

google

Tertemiz, güler yüzlü, çok ilgili bir yer. Doktorların hepsi çok ilgili ve işinin ehli. Tüm diş tedavilerimiz için buraya geliyoruz. Kesinlikle tavsiye ederim. Çalışanlara emeklerinden dolayı teşekkür ederim

HEKİMLERİMİZ

Dt. Hüseyin GÜREL

Diş Hekimi

Dt. Canan Büyükşengün

Diş Hekimi

Dt. Mustafa Gökhan Koyuncu

Diş Hekimi

Dt. Esra BOZMAZ

Diş Hekimi

Dr.Dt. Ali Gizli
Dr.Dt. Ali Gizli

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Yrd.Doç.Dr. Gülen KAMAK

Diş Eti Hastalıkları Uzmanı

Uzm.Dr. Şerife Özbunar Kurt

Ortodontist

Uzm.Dt. Çiğdem BÜYÜKKÖK

Pedodontist

Dt. Ertuğrul AĞCA

Diş Hekimi

Dt. Mehmet Salih Mert

Diş Hekimi

Dt. Kyamran GASANOV

Diş Hekimi

Dt. Engin SAHİNSOY

Diş Hekimi

Dt. Ali Burak IŞIK

Diş Hekimi

Dt. Samet Yılmaz
Dt. Samet Yılmaz

Diş Hekimi

Dt. Abdulveli Karluk
Dt. Abdulveli Karluk

Diş Hekimi

Kök Hücre (PRF/PRP) İmplant SSS

Merak Ettikleriniz

Kök Hücre (PRF/PRP) İmplant

Kaybedilen dişler, kök hücre çözümü ile yeniden çıkmaktadır. 20 yaş ve süt dişlerinden alınan kök hücre ile dişlerin yeniden çıkması mümkündür.

Kan sulandırıcı alanlara, kanser öyküsü olanlara, kan hastalığı olanlara, otoimmün hastalığı olanlara, yapılacak alanda enfeksiyon ve iltihap olanlara, hamile ve emziren kişiler kök hücre tedavisinden faydalanamazlar.