Sitede Ara

ANTALYA Estetik Dolgular

Estetik dolgular hastanın diş rengine göre tamamen doğal olmakla beraber hastanın diş rengine göre uygulanmaktadır.

antalya-estetik-dolgular
Formu Doldurun Bize Ulaşın

Estetik Dolgu Nedir?

Estetik Dolgu Tedavisi için doğru adrestesiniz! Panoramik Diş Kliniği’nin en iyi diş hekimleriyle tanışın, öncesi-sonrası galerimizi inceleyin.

Estetik dolgu, diş dokusunun ve diş etlerinin  zarar görmesine neden olmadan; dişlerin sağlamlığını, direncini ve çevredeki mukoza ile uyumunu sağlayarak fonksiyonlarını yerine getirmesine yardımcı olan bir restorasyon yöntemidir.

Estetik Dolgu Kimler İçin Uygundur?

Panoramik Diş Kliniği’nde Kompozit Dolgu hizmetimiz, kaliteli hizmet anlayışımız ve yaratıcı tasarımlarımızla fark yaratıyoruz. Sizi de özel tasarımlarımızı keşfetmeye davet ediyoruz!

Estetik dolgular genellikle ağzın ön bölümünde bulunan kesici dişlere uygulanır. Ön dişler haricinde gerektiğinde azı dişlere de uygulanabilir. Kompozit dolgu olarak da bilinmektedir. Bunu yanında, kırık veya aşınmış dişler, dişlerde renklenme veya diş arası boşluklar (diastema) gibi istenmeyen durumlarda da estetik dolgu uygulaması önerilir.

Kompozit dolgular, amalgam (siyah) dolgulara göre çok daha sağlıklı, dayanıklı ve estetik yapıya sahiptir. Kompozit dolgular, diş dokusuna tutunma açısından da amalgam dolgulara göre çok daha üstündür. Amalgam dolgularda bulunan ikincil çürükler kompozit dolgularda görülmez. Amalgam dolgularınız ile tek seansta kompozit dolgularla değiştirilerek daha estetik bir sonuç almak mümkündür.

estetik-dolgu-nedir
estetik-dolgularin-avantajlari-nelerdir

Estetik Dolguların Avantajları Nelerdir?

Antalya Estetik Dolgu konusunda lider Panoramik Diş Kliniği’nde, kaliteli hizmet ve son teknoloji cihazlarla dolu bir deneyim sizi bekliyor. Estetik Dolgu Uygulaması avantajlarımızı keşfedin ve hayalinizdeki gülüşe kavuşun!

  • Doğal Diş Yapısını Korurlar:  Estetik dolguda kullanılan kompozit reçine, zayıflamış dişe güç katar ve daha fazla kırılmayı önleyerek bir yapıştırıcı görevi görür. gibi diş yüzeyine doğrudan yapıştırılır. Sağlıklı dişin bir kısmının çıkarılmasını gerektiren büyük amalgam dolguların aksine, estetik dolgular dişin sadece çürümüş kısmının çıkarılmasını gerektirir.. Bu durum diş hekiminin doğal, sağlıklı diş minesini daha fazla korumasını sağlar.
  • Doğal Görünümlüdürler: estetik dolguların geleneksel metal dolgulara göre en belirgin avantajı; renk tonunun doğal dişinize uyum sağlamasıdır. Bu durum, dolgunun ağızda neredeyse görünmez olmasını sağlar ve ön dişlerde veya ağzın daha görünür bölgelerinde kullanım için en estetik görünümü yaratır.
  • Çok Yönlüdürler: Estetik dolgular, bir kaviteyi doldurmanın dışında çeşitli diş prosedürleri için kullanılabilir. Çürük dişlerin tedavisine ek olarak, diş renginin değiştirilmesi veya dişlerin yeniden şekillendirilmesi dahil olmak üzere kozmetik iyileştirmeler için de estetik dolgu tedavisi uygulanabilir.

Estetik Dolgular Nasıl Yapılır?

Antalya’daki en iyi Estetik Dolgu Tedavisi hizmeti için Panoramik Diş Kliniği’ne gelin. Kaliteli hizmet anlayışımız ve son teknoloji cihazlarımızla, doğal görünümlü ve sağlıklı dişlere kavuşun

Dolgu ile diş estetiği basit ve hızlı bir işlemdir. Genellikle 30 – 60 dakika aralığında süren estetik dolgu uygulaması, dolgu malzemesinin miktarına ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Estetik dolgu uygulaması lokal anestezi yöntemi ile gerçekleştirilir. Tedavi sonrası lokal anestezinin verdiği uyuşukluğu, birkaç saat hissetmek normaldir.

Estetik Dolgu Fiyatları

Panoramik Diş Kliniği’nde Estetik Dolgu Tedavisi, en iyi diş hekimleri ve öncesi-sonrası galerimizle bir araya geliyor. Deneyimli ekibimiz ve uygun fiyatlı tedavilerle hayalinizdeki gülüşe kavuşmanız için çalışıyoruz.

Antalya estetik dolgu fiyatları; hastanın diş durumu, tedavi süresi ve dolguya  göre değişkenlik göstermektedir. Net bir fiyat bilgisi almak için diş hekiminden  randevu alarak ilk kontrolden geçmeniz gerekmektedir.

Antalya Estetik Dolgu Tedavisinde Panoramik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Antalya’da Estetik Dolgu Tedavisi konusunda en iyi hizmeti sunan Panoramik Diş Kliniği’nde, estetik diş hekimliği ve çeşitli tasarım seçenekleriyle hayalinizdeki gülüşe kavuşabilirsiniz. Randevunuzu hemen alın ve farkımızı keşfedin!

Antalya Panoramik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, ağız ve diş sağlığında doğru teşhis, planlama ve tedavinin önemine değer vererek süreci yönetmektedir. Antalya estetik dolgu hizmeti veren panoramik diş kliniğinin bünyesinde bulunan uzman doktor kadrosu ve deneyimli personeli, her hastası ile aynı özveriyle ilgilenmekte ve size özel estetik dolgu tedavi planlamalarını gerçekleştirmektedir.

estetik-dolgu-fiyatlari

Gülümseten Google Yorumları

Değerli tecrübelerini bizimle paylaşan tüm hastalarımıza teşekkür ederiz.

Büşra Ç.

google

google

Profesyonel ekip ve hocallarla hızlı veçok pratik çözümlerle yaklaşan mükenmel bir klinik bence insanlar başka yerde zaman geçirmesin gerçekten dogru adres yaptıkları hizmet ve güler yüzden dolayı çok teşekkür ederim ayriyetten fatih hocama teşekkür ediyorum iyiki sizin gibi hekimler var teşekkür ediyorum

KA

Kadri A.

google

google

2014 yılında Esra hanım ile tanıştım orada ilgisi alakası çok güzel. Hastaya güven veriyor. Aynı zamanda Hüseyin bey ve Samed beye de muayene oldum. Ekip çok ilgili ve her sorunuzu anlayışla karşılayıp sakince cevap veriyorlar. Bir çok arkadaşımı gönderdim Esra hanıma hepsi çok memnun ayrıldı. Teşekkürler 🙏

LM

Leyla M.

google

google

Tertemiz, güler yüzlü, çok ilgili bir yer. Doktorların hepsi çok ilgili ve işinin ehli. Tüm diş tedavilerimiz için buraya geliyoruz. Kesinlikle tavsiye ederim. Çalışanlara emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

E.U

Emine U.

google

google

Hüseyin bey ve Samed beye muayene oldum. Ekip çok ilgili ve her sorunuzu anlayışla karşılayıp sakince cevap veriyorlar. Bir çok arkadaşımı gönderdim Esra hanıma hepsi çok memnun ayrıldı. Teşekkürler 🙏

M.A

Muhammet A.

google

google

Cok Güzel bir saqlik ocaqi.Bashda Hüseyn bey, olmakla hepinize teshekkürler !!! Profesyonel bir Kadronuz var hepsi de güleryüz 👍

K.K

Kenan K.

google

google

Tertemiz, güler yüzlü, çok ilgili bir yer. Doktorların hepsi çok ilgili ve işinin ehli. Tüm diş tedavilerimiz için buraya geliyoruz. Kesinlikle tavsiye ederim. Çalışanlara emeklerinden dolayı teşekkür ederim

HEKİMLERİMİZ

Dt. Hüseyin GÜREL

Diş Hekimi

Dt. Canan Büyükşengün

Diş Hekimi

Dt. Mustafa Gökhan Koyuncu

Diş Hekimi

Dt. Esra BOZMAZ

Diş Hekimi

Dr.Dt. Ali Gizli
Dr.Dt. Ali Gizli

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Yrd.Doç.Dr. Gülen KAMAK

Diş Eti Hastalıkları Uzmanı

Uzm.Dr. Şerife Özbunar Kurt

Ortodontist

Uzm.Dt. Çiğdem BÜYÜKKÖK

Pedodontist

Dt. Ertuğrul AĞCA

Diş Hekimi

Dt. Mehmet Salih Mert

Diş Hekimi

Dt. Kyamran GASANOV

Diş Hekimi

Dt. Engin SAHİNSOY

Diş Hekimi

Dt. Ali Burak IŞIK

Diş Hekimi

Dt. Samet Yılmaz
Dt. Samet Yılmaz

Diş Hekimi

Dt. Abdulveli Karluk
Dt. Abdulveli Karluk

Diş Hekimi

estetik-dolgular-sss

Merak Ettikleriniz

Estetik Dolgular

Eğer çenenizde kemik miktarınız istenen seviyede ise diş çekimi ile beraber aynı gün içerisinde implant tedavisi uygulanabilmektedir. Tıp literatüründe immediat implant olarak da bilinmektedir.

Özellikle ağız durumları bu tedaviye müsait olan ve çene kemiği yeterli derecede olan hastalarda implantların dişler çekilmiş olsa bile aynı günde uygulanması ve arkasından hemen aynı gün dişlerin takılabilmesi mümkündür.

Daha kısa süre, aynı dayanıklılık, iyileşme sürecinde daha hızlı aksiyon alma g,b, faktörler bulunmaktadır.