Konyaaltı En İyi Implant Tedavisi

Konyaaltı En İyi İmplant Tedavisi

Antalya bölgesinde en iyi, kaliteli ve dayanıklı şekilde implant uygulaması gerçekleştiren hekimlerimiz alanında uzman olmakla birlikte; ile sizlere profesyonel, hijyenik ve güvenli tedavileri sağlamaktadır.

Çene cerrahisi alanında sıklıkla tercih edilmekte olan implant tedavileri; yerli veya ithal materyaller dahilinde gerçekleştirilmektedir. Titanyum, zirkon, seramik gibi materyallerden yararlanarak gerçekleştirmekte olduğumuz implant uygulamalarımız birinci sınıf malzemeler sayesinde uzun süreli dayanıklılık göstermektedir.

Gelişen teknoloji ve yöntemler dahilinde son yıllarda sıklıkla tercih edilmekte olan implant  tedavisi; direkt olarak diş köküne yapılan bir uygulamadır. Son derece hassasiyet ve doğru tanı gerektiren implant tedavileri cerrahi bir müdahaledir. Implantın günümüzde sıklıkla tercih edilmesinin sebeplerinden biri de; ağızda bir diş kaybı yaşandığı takdirde kullanılacak en etkili yöntemdir. Ağızda köprü olarak kullanılacak bir diş bulunmayan vakalarda; köke yerleştirilerek uygulanan bu tedavi yöntemi bu sayede çoğu zaman yarar sağlamaktadır.

Implant Diş Uygulama Yöntemi

Uzun yıllar içerisinde deneyim kazanmakta olan uzman ekibimiz; diş sağlığı alanındaki tüm gelişmeleri takip etmekle birlikte sizler için en uygun olan yöntemi doğru tanı ve tetkikler ile belirlemektedir. Artık diş implantı, neredeyse diş çekimi kadar kolay gerçekleştirilen bir tedavi yöntemi haline gelmiştir. Ağız içerisine ortalama 4-6 dakika içerisinde yerleştirmekte olduğumuz implant kökü; kemiğin iyileşmesinden hemen sonra diş uygulaması gerçekleştirilerek tedavi başarılı bir şekilde tamamlanmaktadır.

Panoramik Diş Kliniği; implant tedavilerinde almakta olduğu  son derece başarılı sonuçlar sayesinde %100 müşteri memnuniyeti elde etmektedir. Aksine; alanında başarılı olmayan hekimler tarafından uygulanan implant tedavilerinde; implantın hareketlenerek yerine tutunamaması gibi durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu sebeple başarısız implant uygulamaları;

  • Rahatsızlık hissi ve şiddetli ağrı
  • Şişen diş etleri
  • Ani olarak gelişen alerjik reaksiyonlar
  • Isırmada ve çiğnemede zorluk gibi belirtiler aracılığı ile anlaşılabilmektedir.

Implant Fiyatları 2022

Implantlar öncelikle markasına ve kullanıldığı materyaline bağlı olarak fiyat değişikliği gösterebilmektedir. İmplant fiyatları yerli olacak şekilde Türkiye’de üretilen markalardan tercih edildiği takdirde daha uygun fiyatlara mal edilirken; ithal marka implant türleri tercih edildiğinde ise tedavi uygulanmasının fiyatı daha maliyetli hale gelmektedir. Konyaaltı En İyi Implant Tedavisi hakkında daha fazla detaylı bilgi ve fiyat almak için bizler ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Güzel ve sağlıklı bir gülüşe kavuşmak için hemen bizler ile iletişime geçin.

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Etmeyi Unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir