Konyaaltı Ortodonti

Konyaaltı Ortodonti

Son yıllarda gelişmekte ve uzmanlaşmakta olan sağlık sektörü, Avrupa başta olmak üzere tüm dünyadan misafir kabul etmekte olan Türkiye’de sağlık turizmi alanını doğurmuştur.

Günümüzde teknolojik cihazların ve akabinde, kullanılmakta olan tekniklerin gelişmesi sayesinde diş sağlığı sektöründe de büyük gelişmeler görülmektedir. Özellikle ağızda olan şekil bozuklukları gibi problemlerde tercih edilmekte olan ortodonti tedavileri; problemin geldiği aşamaya veya kaynağına bağlı olarak belirli bir tedavi süreci gerektirmektedir.

Özellikle küçük çocuklardaki çene gelişiminin; gelişme çağları dahilinde fazlası ile hassasiyet gösterilmesi çok önemlidir. Ortodonti tedavisinin bu aşamada önemi; kemik ve çene gelişimlerinin doğru şekilde yönlendirilerek; sağlıklı ve düzgün pozisyonda gelişimlerinin tamamlanması ve estetik açıdan düzgün görülmesinin sağlanmasıdır.

Tel tedavisi olarak da uygulamaları gerçekleştirilmekte olan ortodonti; braketlerin diş yüzeylerine takılması ile tedavi sürecinin başlayacağı bir yöntemidir. Ortodontide kullanılmakta olan materyaller;

  • Metal braketler,
  • Seramik braketler,
  • Safir (ice) braketler,
  • Invisalign braketler,
  • Damon (kapaklı) metal braket,
  • Damon (kapaklı) şeffaf braket,
  • Lingual braket gibi birçok türü bulunmaktadır.

Ekonomik Diş Tedavisi

Her yaş grubuna, hayatınızın her döneminde uygulanabilmekte olan ortodonti tedavileri; sağlık problemlerinin giderilmesi amacıyla olduğu kadar, estetik kaygılar doğrultusunda da uygulanabilmektedir. Hayatınızın akışını hiçbir şekilde etkilemeyecek olan ortodonti tedavileri; uygulama ve davam sürecinde de herhangi bir ağrıya veya rahatsızlığa yol açmamaktadır.

Yerli veya ithal materyallerin kullanımına bağlı olarak fiyatlarında değişiklik göstermekte olan implant tedavileri; ağızdaki probleme veya hastanın estetik görünüş talebine bağlı olarak bir süreç sağlayabilmektedir. En iyi Ortodontist ve Diş Teli Fiyatları için 7/24 bizler ile iletişime geçerek aklınızdaki tüm soruları giderebilirsiniz.

Ortodonti Tedavi Süreci

Ortodonti tedavisi öncesinde eğer var ise öncelikli olarak ağızdaki diğer diş problemleri giderilerek; ardından uygun bir tedavi süreci planlanmakta ve başlatılmaktadır. Konyaaltı Ortodonti Tedavisi ihtiyacı duyduğunuz takdirde; uzun yıllar içerisinde deneyim kazanmış, alanında uzman hekimlerimizden oluşmakta olan kliniğimiz Panoramik Diş’e güvenebilirsiniz. Arkanıza yaslanıp, diş tedavinizi bize bırakın.

Kişiye özel ölçümler alınarak tedavisine en hızlı şekilde başlamakta olduğumuz ortodonti tedavilerimizin genel fiyatları hakkında bilgi almak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Bizleri ziyaret edin; gülüşünüzü yeniden canlandıralım.

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Etmeyi Unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir