Ortodonti Tedavisinde Ne Yapılır?

Ortodonti Tedavisinde Ne Yapılır?

Sağlığı kalite ile buluşturduğumuz polikliniğimiz; alanında uzman ve deneyimli hekimleriyle geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.Diş sağlığı ve estetik diş tedavisi dahilinde kliniğimizde vermekte olduğumuz hizmetlerimiz şunlardır;

  • Diş Teli Tedavisi
  • İmplant Tedavisi
  • Estetik Diş Hekimliği
  • Çene ve Diş Cerrahisi
  • Diş Protezleri
  • Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)
  • Ortodontik Tedavi
  • Invisaling Tedavisi
  • Diş Eti Tedavileri

Anında sağlıklı ve profesyonel hizmet alabileceğiniz kliniğimizde; hijyen kurallarına ve müşteri memnuniyetine son derece önem vermekteyiz. Bizleri ziyaret etmekte olan hastalarımızın şikayetlerini ve talepleriniz özenle dinledikten sonra; detaylı ve dikkatli bir muayene kontrolü gerçekleştirmekteyiz. Bunun akabinde sizlere özel en uygun tedavi yöntemini belirleyecek olan uzman hekimlerimiz; ortodonti tedavi sürecinizi başlatmış olacaktır.

Günümüzde ortodonti tedavi süreçlerini kısaltacak birçok farklı teknik gelişmiştir. Kliniğimizde uzman ve profesyonel hekimlerimiz; sizlerin sağlıklı gülüşe kavuşabilmeniz için, en doğru tanıları koymakta ve süreçlerinizi hassasiyetle yakından takip etmektedir. Örneğin son yıllarda karşımıza sıklıkla çıkmakta olan; Görünmez Şeffaf Diş Teli ve En Kısa Ortodonti Tedavisi gibi sosyal yaşamınızı etkilemeyecek yöntemler hakkında bilgi almak isteyebilirsiniz. Bu gibi yöntemler; kişilerin tedavi süreçlerinde de öz güven kaybını önlemekle birlikte; %100 konforlu ve mutlu bir ortodonti tedavi süreci geçirmelerini sağlamaktadır.

Diş Teli Tedavisi Ne Kadar Sürer?

Son teknolojik cihazlarımızın ve uzman hekimlerimizin yer aldığı kliniğimiz Panoramik Diş‘te; kişiye özel bir tedavi süreci belirlemekteyiz. Kliniğimizde ortodonti uzmanlarımız; tedavi sürecinizi en doğru şekilde yönetecektir. Amaç; süreç boyunca; hastanın çene yapısı, profili, dudak yapısı, gülme hattına en uygun olan bir biçimde dişlerin sıralanması sağlamaktır. Kişinin sağlık probleminin kaynağına ve estetik kaygısına bağlı olarak da değişiklik gösterebilmekle birlikte minimum 6-8 ay sürmekte olan ortodonti tedavi süreçlerini en doğru şekilde belirlemek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Diş Teli Fiyatları 2022

Antalya’da 4 farklı lokasyonda yer almakta olan diş kliniğimizden; sizlere en yakın olan şubeye gelerek diş teli tedavisi hakkında aklınızdaki tüm soruları giderebilir, muayene dahilinde diş teli fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gülümsemenizi tüm dünyaya gururla gösterin.

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Etmeyi Unutmayın!

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir