Antalya Özel Diş Hastaneleri

Antalya özel diş hastaneleri olarak hizmet veren polikliniklerimiz; Çağlayan, Güzeloba ve Konyaaltı’nda faaliyet göstermektedir. Ağız, diş ve çene sağlığı kapsamına dâhil olan tüm problemler uzman hekim kadromuz tarafından modern yöntemlerle çözüme kavuşturulmaktadır.

Dental implant uygulamalarının başarıyla gerçekleştirildiği Antalya özel diş hastaneleri, bu alandaki bütün operasyonlarda nitelikli hizmet algısını ortaya koymaktadır. Çocuk diş hekimliği, Ortodonti, gülüş tasarımı, Endodonti, estetik diş hekimliği ve benzeri branşlarda tıbbın gereklerine uygun olarak hastaya özgü yaklaşımla hizmet sunulmaktadır.

Antalya’nın En İyi Özel Diş Hastaneleri

Antalya’da özel diş hastanesi arayışına cevap veren polikliniklerimiz; ağız ve diş bakımı, tüm ağız, diş ve çene rahatsızlıklarının tedavisi için gereken ileri teknolojiye ve tecrübeli hekim kadrosuna sahiptir.

%100 hasta memnuniyetinin ön planda tutulduğu polikliniklerimiz tamamen hastaların konforu, hijyeni ve sağlığı gözetilerek dizayn edilmiştir.

Uluslararası kalite standartlarına uyum sağlayarak evrensel değerler çerçevesinde hizmet sunan polikliniklerimiz alanında zengin bilgi birikimine sahip, profesyonel ve tecrübeli diş doktorlarını bir araya getirmiştir.

Antalya Özel Diş Hastaneleri Hizmet Alanları

Antalya özel diş hastanesi hizmetleri kapsamında faaliyet alanımız tüm dental branşları içine almaktadır. Ağız ve diş sağlığının korunmasına yönelik bilgilendirmeler ve eğitimler, tanı-tedavi hizmetleri, koruyucu diş hekimliği uygulamaları ile başka bir yere ihtiyaç bırakmıyoruz.

Konyaaltı, Çağlayan ve Güzeloba gibi Antalya ilçelerinde yer alan poliklinik şubelerimizde gelişmiş tedavi yöntemleri ile hizmet sunuyoruz. Bundan dolayı uluslararası hastaların da referans merkezleri arasındayız.

Bazı faaliyet alanlarımız ise şu şekildedir:

  • Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
  • Diş beyazlatma
  • Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi
  • İmplant, dolgu ve protez uygulamaları
  • Ortodonti
  • Estetik diş hekimliği, gülüş tasarımı
  • Pedodonti
  • Protetik Diş Tedavisi
  • Endodonti
  • Restoratif Diş Tedavisi

Hastanemiz alanında ilklere imza atmayı hedeflemekte olup bu çerçevede hizmet kalitesini günden güne iyileştirmektedir. Kendisini hastalarına adayan, yeniliklere açık, teknolojiyi takip eden hekim kadromuz, hastaların mutluluğuna ortak olmaktadır.

Misyonumuz tüm tanı ve tedavi hizmetlerini en uygun fiyata, en kısa sürede, en doğru, etkili ve hızlı bir şekilde sunabilmektir. Gücünü hastaların memnuniyetinden alan Antalya Özel Diş Hastaneleri, bu yolda emin adımlarla yürümeye kararlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir