Güzeloba Diş Polikliniği

Güzeloba Diş Polikliniği

Güzeloba diş polikliniği, kliniğimizin Antalya’daki şubelerinden biridir. Bunun yanı sıra Konyaaltı ve Çağlayan  polikliniklerimiz bulunmaktadır

Diş, ağız ve çene sağlığıyla ilişkili tüm problemlerin tanı ve tedavisi için hizmet veren polikliniğimiz, bünyesinde profesyonel ve tecrübeli diş hekimlerini barındırmaktadır.

Güzeloba En İyi Diş Polikliniği

Nitelikli, güvenilir ve uygun fiyatlı tedavi hizmeti arayanların adresi olan Güzeloba Diş Polikliniği, en ileri teknolojik cihazlarla donatılmıştır. Sağlık alanında gerek ulusal, gerekse uluslararası yenilik ve gelişmeleri yakından takip eden polikliniğimiz, bunları çalışmalarına yansıtmakta hiç gecikmemektedir.

Güvenilir teknik altyapı tesisini yüksek kaliteli hizmetin ön koşulu olarak kabul eden Güzeloba Diş Polikliniği, araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde de bulunmaktadır.

Polikliniğimiz daima mükemmel hizmet anlayışıyla hareket etmektedir. Hekimlerimiz hasta memnuniyetini esas kabul etmekte, idari personellerimiz ve yardımcı sağlık çalışanlarımız da bu minvalde hizmet sunmaktadır.

Hedef kitlemiz ve marka paydaşlarımız ile kurduğumuz sağlıklı iletişimin sürekliliğini temin etmek, güvene dayalı ve uzun soluklu hâle getirmek birincil hedefimizdir.

Deneyimli kadromuz zengin bilgi birikimini en etkili ve doğru biçimde kullanarak bütün hizmet alanlarında inovatif yaklaşımları klasik metodlarla harmanlamaktadır.

Güzeloba Diş Polikliniği Hizmetleri

Merkezimiz etik, bilimsel ve ilkelerden ödün vermeksizin dürüst, güvenilir ve şeffaf bir tanı-tedavi hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Hem çalışanların hem de hastaların memnuniyetine odaklı, üstün kaliteli hizmetleri en ekonomik şekilde yerine getirme hedefiyle faaliyet göstermektedir.

Sağlık hizmeti esnasında insan onuruna en yüksek değeri göstermeyi, tıbbî ve genel ahlâk kurallarından ödün vermemeyi, insan hayatına sonsuz saygı duymayı görev kabul eden polikliniğimiz, tüm hastalarına kanıta dayalı, en güncel ve gelişmiş tanı-tedavi yöntemlerini sunmaktadır.

Bünyemizde yer alan branşlardan bazıları ise şunlardır:

  • Pedodonti
  • Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi-Cerrahisi
  • Endodonti
  • Protetik Diş Tedavisi
  • Ortodonti
  • Restoratif Diş Tedavisi

 

Kişiye özel hizmet prensibiyle hareket eden Antalya Güzeloba Diş Polikliniği şık, konforlu ve sterilize edilmiş ortamı ile hastalara en uygun koşullarda tanı ve tedavi hizmeti alma ayrıcalığını yaşatmaktadır.

Kalitenin sağlıkla buluştuğu polikliniğimiz alanında uzman ve deneyimli hekimleriyle geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Etmeyi Unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir