İmplantlar

Sağlıklı yaşam ve sağlıklı gülüşler için dişler çok önemlidir. Diş bakımı ve kontrolleri düzenli aralıklarla yapılmalı, ağız sağlığına önem verilmelidir. Günümüzde insanların daha bilinçli hale gelmesi ile diş kayıplarının önüne çoğunlukla  geçilebilmektedir. 

Tanı ve Uygulama

İmplant tedavisinden, çeşitli sebepler dolayısıyla dişini-dişlerini kaybeden hastalar yararlanabilmektedir. İmplant tedavisi uygulamalarında öncelikle lokal anestezi ile ilgili alan uyuşturulur. Uyuşan bölgedeki kemik içerisine implant-implantlar yerleştirilir. İlgili alan kapatılarak implantın kemiğe kaynaması(osteointegrasyon) için- 3/4 ay arası- beklemeye geçilir. Yapılan implant dişler ile hasta günlük hayatında fonksiyon, fonasyon ve estetik açıdan eski konforunu tekrar kazanabilmektedir.

İmplant yaptırmanın avantajlı yönleri

Günümüzde, diş kayıplarında, implant uygulamaları, en çok tercih edilen tedavi yöntemleri arasında yer almaktadır. Bunun sebebi; implantın komşu dişlere zarar vermeden uygulanması,ilgili alanda kemik kaybının önlemesi, hareketli tedavi seçeneklerine göre, çiğneme fonksiyonunda çok daha yüksek bir oranda başarı sağlaması, hem doğal hem estetik bir görüntü oluşturulabilmesidir.

Tüm bu özelliklerinden dolayı implant tedavisi için, bu alanda çok başarılı bir geçmişi olan kurumumuzdan, her türlü yardım ve desteği alabilirsiniz.

 
IMG_2506
Özel Panoramik Diş Kliniği
IMG_0647
Özel Panoramik Diş Kliniği
IMG_0782
Özel Panoramik Diş Kliniği
IMG_2170
Özel Panoramik Diş Kliniği
IMG_1601
Özel Panoramik Diş Kliniği
IMG_2200
Özel Panoramik Diş Kliniği
IMG_2441
Özel Panoramik Diş Kliniği

Randevu Alın

0 242 259 22 66

Eğer dişlerinizde sarılık ya da kötü bir nefes kokusu mevcutsa uzman doktorlarımız sizler için en hızlı müdaheleyi yapacatır.

Randevu Alın