Ucuz Diş Tedavisi

Ucuz Diş Tedavisi

Diş Tedavisi Türkiye Fiyatı

Özellikle son yıllarda Estetik Diş Hekimliği alanı olarak öne çıkan diş tedavileri; Türkiye’de en çok güvenilen ve tercih edilen alanlardan biri haline gelmiştir.

Uzun yıllardır başta Avrupa olmak üzere dünyanın her yerinden mutlu ve memnun bir hasta profili kazanan Türkiye’de; Panoramik Diş Kliniği olarak Antalya’da sağlık hizmeti vermekteyiz. Kozmetik ve genel diş tedavileri dışında uzman hekimlerimiz tarafından son teknoloji cihaz ve araçlarımızla operasyonlar başta olmak üzere birçok alanda başarılı sonuçlar elde etmekteyiz.

Hem sağlık hem de estetik görünüm açısından en çok tercih edilen diş tedavilerinden biri kaplamalardır. Akrilik ve seramik malzemelerden uygulanan kaplama, zirkonyum veya lamine diş kaplama teknikleri lokal olarak tercih edilmekte; son derece uygun fiyatlarla ucuz diş tedavisi ihtiyacı duyduğunuzda sizler için üretilmektedir.

Türkiye’de Diş Yaptırmanın Maliyeti Ne Kadardır?

Ortalama 1 hafta ile 10 gün arasında süren tedavilerimiz yerli ve birinci sınıf malzemeler kullanılarak yapılmakta olup; diğer ülkelere göre son derece uygun fiyatlara mal olmaktadır. Örneğin; bir implantın fiyatı, kalitesine ve yapıldığı yere göre farklılık göstermektedir. Ancak asla 500 sterlini geçmemektedir. Ayrıca gülüşünüzü mükemmelleştirecek ve özgüven katacak en çok tercih edilen uygulamalardan biri olan diş beyazlatmanın fiyatı 100€-300€ arasında değişmektedir. Bu sebeple ucuz diş tedavisi arayışınızda mutlaka ziyaret etmeniz gereken bölgelerin başında Antalya ve Panoramik Diş gelmektedir.

Türkiye’de Diş Tedavisi Ücretleri

Diş tedavileri; Tek Diş İmplantları, Tam Ağız İmplantları, Sinüs Kaldırma Ameliyatı, Hemen İmplant, Zirkonyum İmplantlar, Gülüş Makyajı, Porselen Kuronlar, Zirkonyum Kuron, Diş Beyazlatma, Diş Eti Cerrahisi, Kompozit Bonding, Diş Beyazlatma, Sabit Protezler, Çene Cerrahisi, Kılavuzlu İmplant; 2022 yılı için hem kozmetik hem de genel diş tedavilerinin güncel fiyatlarına ulaşmak için; vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Panoramik Diş Kliniği olarak uzun yıllardır seçkin bir diş kliniği olarak hizmet veren kliniğimiz ile; web sitemiz veya telefon numaramız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede tüm tedavilerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilir veya hemen randevu alabilirsiniz.

Diş kronları:

Porselen seramik kaplama:

85 £      100 €    115 $

 

Zirkonyum porselen kaplama:

140 £    160 €   180 $

 

Emax porselen kaplama ve kuron (%100):

170 £    200€    230 $

 

İmplant Tedavileri:

 

Implant (yerli) :

270£     300 €   350 $

 

Implant Megagen ST :

320£      350€   430 $

 

Implant Medentica (Straumann) :

450 £   500 €   550 $

 

Implant Nobel Biocare :

550 £   600 €   700 $

 

Implant Astra Tech :

500£     550 €   650$

 

Implant straumann roxolide :

600 £     650 €   770 $

 

İmplants abutment:

43 £-129 £     50 €-150 €    60 $-178 $

 

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Etmeyi Unutmayın!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir